Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden mást tesz meg értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden mást tesz meg értem mint amit kérek, hogy reagáljak le most megint egy ilyet? Besokalltam.

Figyelt kérdés

amiket kérek tőle, amikben csak rá számíthatok, olykor szabályosan szükségszerű a részemről, és ami neki is jó lenne valahol, mert velem lennének élményei, vagy akármi, semmit nem kapok meg tőle, viszont minden mást ad/na, ami neki sokkal kényelmesebb és nem nagy "áldozat"


és pont eme pillanatban kezdek besokallni ezektől, mert megint kaptam egy elutasítást, amit nem tesz meg és erre még elő is áll egy kéréssel!!!!!!!


az első szex is úgy lett megbeszélve, hogy féltem, hogy ki akar használni, ő meg közölte hogy ha nem bízom benne, nem hiszek neki, nem marad más, mint hogy csak szex után tudom meglátni, elhinni, hogy nem akar kihasználni, velem marad. szóval itt is nekem kellett adnom bizalmat, meg magamat először a szavaira, voltaképp a nagy semmire.


2013. júl. 10. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:

úgy érzem egy ajtót nyitva tart a lelépéshez.

elvégre szerintem minden barát megteszi amiket kérek a bnőjéért szerintem. csak az a baj, hogy mi még az elején vagyunk, szóval lehet nem fektet belém sok bizalmat, vagy magába a kapcsolatba és nem kezel még bnőként.


most mit tegyek ilyenkor?

2013. júl. 10. 21:00
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval ha nem tudja mit akar tőlem, vagy nem akar engem, vagy nem tudja akar e, ami érthető még, mert 2-szer voltunk eddig együtt, mit kezdjek most ezzel?
2013. júl. 10. 21:02
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ, most megkérdeztem tőle mit akar tőlem, ha nem tudja mit akar.

ami nem hangzik ugyan értelmesen, nem is reménykedek értelmes válaszban, de ugye itt segítség kanyarban..

2013. júl. 10. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat írj légyszi!
2013. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

egy pl.

kértem töltse fel a telomat, mert nincs pénzem és nincs rajta egység. erre elnézi, hogy úgy írok neki, már 2 napja, hogy mindig el kell kérnem valakitől a teloját, hogy írhassak sms-t. most vagy azt hiszi, hogy amolyan lehúzós csaj vagyok - tekintettel arra, hogy az elején vagyunk és nem ismer teljesen, vagy csak egy senkinek tart, akit használ egy darabig és dobni fog.

2013. júl. 10. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:

legalább most tőle jött egy válasz, 2 órán belül feltölt. szóval az értelmetlen kérdésem hozzá csak ért most valamit.


itt semmi egyéb ötlet amúgy ezekre a dolgokra?

2013. júl. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!