Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük, hogy 1 hónapot dolgozik, az augusztust pedig együtt töltjük. Már teljesen beleéltem magam. Nem rég szólt, hogy úgy tűnik az egész nyarat végig fogja dolgozni, végig hetente 1x fogunk találkozni.

Tudom, hogy önzőség, de nagyon mellbe vágott.

Mit csináljak azon kívül, hogy a barátnőimmel járkálok erre-arra? Próbáljam meggyőzni az 1 hónapról, vagy ne legyek önző, és engedjem?

Kis plusz adalék, nyár végén elköltözöm, és onnantól szintén hetente 1x találkozhatunk. Viszonylag friss kapcsolat, nem járunk 1 éve.

20 f/l


2013. jún. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó kedvéből nem találkozik és dolgozza végig az egész nyarat ameddig te pihengetsz meg strandolsz.

Legyél már kicsit rugalmasabb és megértőbb. Nem mindenkinek adatik meg, hogy 20 évesen is kinyalják a kippicáját:)

2013. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából azért megy el, mert úgy érzi nem ad meg nekem mindent.

Egyébként nem érzem azt, hogy ki lenne nyalva bármim, egyszerűen az itthoni teendőim, és a nagyszüleim segítése mellett nem tudok dolgozni menni.

Egyébként ha érdekel, 1 forintom sincs, és ennek függvényében nem is járok el sehova évek óta.

Kérdezz vissza mielőtt ítélkezel felettem, kérlek! :)

2013. jún. 17. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
ha Te ráérsz menj Te hozzá gyakrabban. Miért csak heti 1 szer tudtok talizni attól hogy ö dolgozik? Melo után miért nem tudtak találkozni?
2013. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12 órázni fog (reggel 6-tól este 6-ig). A kutyámat nem hagyhatom magára éjjel, de erre én is gondoltam, hogy néha jöhetne hozzám munka után, és mehetne innen dolgozni.
2013. jún. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!