Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kiderült hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
6 hónapon keresztül viszonyt folytatott a volt férjével kitől van 2 közös gyermekük. Én meg csak dolgoztam güriztem értük a tenyeremen hordoztam őket. Elfogadtam nevellt 2 gyermeket akiket nagyon szeretek. Töbször szakitottunk de most ismét megcsalt vele. Megtalálltam a beszélgetéseket a telefonjába. Mig én ausztriába dolgozom hetfön megyek csütörtökön jövök. ő a ezzel az emberrel feküdt a közös ágyunkba. Előkérdeztem higgadtan még ő támadott. Családi vita alakult ki melynek következménye az lett hogy a barátnőm korházba került.3 borda eltört és sajnos a lépe is leszakadt. én mindezt persze nem akartam. Valami fájal is megütött engem és csak csitittani akartam a végén. Büncselekménnyel gyanusitannak. ő meg a pasija tagad mindent. Viszont a bizonyitékok ellenük vannak. Mit tegyek?
2013. ápr. 20. 13:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
19%

Ohhh még a végén szegény nőt kell megsajnálni, mert mikor félrekurt meg neki ugrott a másiknak akkor meg lett bombázva.

Jól tette a kérdező, vállalja csak a nő a tetteiért a felelősséget.

2013. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%
31es beléd se szorult több ész egy szem borsónál... Ilyen alapon vezessék vissza a halálbüntetést. És akkor a föld 90%a meghalna...
2013. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
A gyerekek semmit se láttak az egészből...és azért kezdtem vele mindig ujra mert tiszta szivemből szerettem nekem ők volltak a kis családom..értük tettem mindent!!!Ő ezt nem értékellve mig én értük dolgoztam ausztriába és kerestem a pénzt csavargott ezzel az illetővel és megcsalt vele...sajnálom hogy idáig fajult a dolog,,,en ezt nem akartam!!!Én is elitélem azt aki nőt ver meg és foggalmam sincs én hogy jutottam idáig!Talán túlságossan szerettem és túlságossan ragaszkodtam ehez az álcsaládhoz!!!
2013. ápr. 20. 18:47
 34/36 anonim ***** válasza:
Röhej!!!!De ne tőlünk kérdezd mit tegyél!!Majd az arra illetékesek döntenek,viszont még a végén ne a csajt,meg a pasit akard börtönbe küldeni!!!Te verted fél holtra,és erre mentség nincs!!!!
2013. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

agresszív állat... ilyeneknek jobb ha nincs is családjuk! eltört 3 bordája és leszakadt a lépe???? ezt mégis hogy képzelted? esetleg, meglőni nem akartad volna? számíts komoly büntetésre, az ilyen férgeknek ott a helyük a börtönben..

a nő is hibás, mert gusztustalan dolgot tett, de ez nem mentség, ezért nem 'szabad' szinte meggyilkolnod! gondolj bele, simán meg is halhatott volna

2013. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
75%

Te egy pszichopata állat vagy..ez az igazság!

Azt akarod itt bizonygatni, hogy önvédelemből eltörted a nő 3 bordáját és lerúgtad a lépét???

Tudod mi a legjobb önvédelmi eszköz barátom? Az,hogy kisétálsz az ajtón én becsukod magad után...

Ha megcsaltak, megbántottak, megaláztak, akkor összeszeded azt a fene nagy férfiasságodat és szintén kisétálsz azon ajtón.

Vagy ha annyira nagyon szereted és vagy akkora marha, akkor elnézed neki és lemész kutyába...

Ezek a választási opciók vannak és pont.

De az,hogy te félholtra vertél egy nőt, mert meglettél csalva, az a legsunyibb, legalávalóbb,legmocskosabb dolog amit elkövethettél.

Ne keress itt mentségeket, mert erre nincs! Aki pedig itt virtuálisan veregeti a válladat és azt írja, hogy te vagy a faszagyerek,az meg ugyanolyan aberrált pszichopata, mint te!

2013. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!