Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kiderült hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
6 hónapon keresztül viszonyt folytatott a volt férjével kitől van 2 közös gyermekük. Én meg csak dolgoztam güriztem értük a tenyeremen hordoztam őket. Elfogadtam nevellt 2 gyermeket akiket nagyon szeretek. Töbször szakitottunk de most ismét megcsalt vele. Megtalálltam a beszélgetéseket a telefonjába. Mig én ausztriába dolgozom hetfön megyek csütörtökön jövök. ő a ezzel az emberrel feküdt a közös ágyunkba. Előkérdeztem higgadtan még ő támadott. Családi vita alakult ki melynek következménye az lett hogy a barátnőm korházba került.3 borda eltört és sajnos a lépe is leszakadt. én mindezt persze nem akartam. Valami fájal is megütött engem és csak csitittani akartam a végén. Büncselekménnyel gyanusitannak. ő meg a pasija tagad mindent. Viszont a bizonyitékok ellenük vannak. Mit tegyek?
2013. ápr. 20. 13:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
40%

Látod, erről pofáztam, elvált nővel csak a hülyék kezdenek komolyba.

Akinek van esze az csak húzogatja őket, mert mindenbe benne vannak, mert ki vannak éhezve a házasság után, anál, orál, gruppen, gang bang.

2013. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

3as ˝ ha egy nő félrekefél, annak komoly oka van˝

nem kell ahoz komoly ok, elég ha talál egy jobb pasit, és már is elcsábul.

2013. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen ez....

Amíg te gürizel ő másnak teszi szét a lábát....

Amúgy én először a pasinak vertem volna be a pofáját.

2013. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
valóba nem szép dolog...de ez nem az első eset..csak mindig megbocsájtottam meg nem tudtam biztossan,,de most szembesültem a kész tényekkel...tudni kell én ennyire még soha asenkit nem szerettem...a történtek után utállnom kéne gyüllölnöm ,,,de én csak a jóra emlékszem mikor boldogok volltunk...
2013. ápr. 20. 14:13
 15/36 anonim ***** válasza:
63%

milyen emberek vannak itt? 3 borda eltört és a lépe leszakadt a nőnek! ezen mindenkinek átsiklott a tekintete? lehet, hogy egy ordas nagy ribanc, de akkor sem ez a módja az elintézésnek! hol élünk?!

24N

2013. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
29%

Mindez nem történt volna meg ha nem csalja meg a pasiját!!!!

Lányok-lányok! :-(

Mindketten hibásak.

2013. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%

Kit érdekel?

Ha nem ribanckodott volna semmi baja nem lenne.

Ennyi.

2013. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%
Akármi is történik,egy nőt megütni patkány dolog!!!Gondolom tudtál a 2 gyerekről,hogy van neki!!??A másik,sok ok vezethet egy megcsaláshoz...elhanyagolás,nem törődés!Ezekről nem írsz!!És akárhogy is nézzük,nyakig vagy a kakiba,mert bőven 8 napon túli,főleg ha eltávolították a lépét,akkor már komoly baj lehetet!!!Az én meglátásom,az,hogy mindennek van miértje,de aki egy nőt megüt az akkor is patkány!!!
2013. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Igen de ha ő nem ugrál meg nem jön nekem akkor kap 3 pofont és kész....ő ennek ellenébe nekemjött és hazudott a szemembe...sőt még most is hazudgál...mindenfélét rám...holott én volltam az aki az életénél is jobban szerette őket....igen tudtam a 2 gyerekről hisz együtt laktunk neveltük őket...a kisebbik gyermek nekem mondta ki első szavát.....ezt az érzést nem kivánom senkinek!!
2013. ápr. 20. 14:24
 20/36 anonim ***** válasza:
49%
Engem érdekelne a sztori B verziója is,nem csak az A!!!!A szobátok teli van biztos fadarabokkal,baseball ütőkkel,nem?!Érdekes,mert szerintem egy nő,a férfival szembe maximum önvédelemből kalimpál!
2013. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!