Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kiderült hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
6 hónapon keresztül viszonyt folytatott a volt férjével kitől van 2 közös gyermekük. Én meg csak dolgoztam güriztem értük a tenyeremen hordoztam őket. Elfogadtam nevellt 2 gyermeket akiket nagyon szeretek. Töbször szakitottunk de most ismét megcsalt vele. Megtalálltam a beszélgetéseket a telefonjába. Mig én ausztriába dolgozom hetfön megyek csütörtökön jövök. ő a ezzel az emberrel feküdt a közös ágyunkba. Előkérdeztem higgadtan még ő támadott. Családi vita alakult ki melynek következménye az lett hogy a barátnőm korházba került.3 borda eltört és sajnos a lépe is leszakadt. én mindezt persze nem akartam. Valami fájal is megütött engem és csak csitittani akartam a végén. Büncselekménnyel gyanusitannak. ő meg a pasija tagad mindent. Viszont a bizonyitékok ellenük vannak. Mit tegyek?
2013. ápr. 20. 13:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Harcolj az igazadért! A nőt meg hagyd a francba.

Te nem vétettél soha semmit? Nem hanyagoltad el? megbeszéltetek mindent?

2013. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Te megverted annyira a csajt h eltörött 3 bordája? Az kemény..


Egyébként meg ha a másik oldalát nézem, akkor egy Hálátlan dög! Kib*sznám a gyerekeivel együtt, hogy menjen vissza az exéhez.

2013. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Családi vita mi? Adtál az asszonynak rendesen... egyébként segítek: ha egy nő félrekefél, annak komoly oka van. Míg a férfiak azért dugnak félre, mert ők bárkire rárepülnek, aki jobb nő mint az átlag, addig nálunk nőknél ez érzelmi alapon működik. Úgyhogy csihi-puhi helyett inkább magadba is nézhetnél. És utána el kéne beszélgetni egymással. Akár.
2013. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%

szakits meg veluk minden kapcsolatot, a testi sertesert meg kapsz egy felfuggesztettet

de azert nagy barom vagy ha ilyen leborlyadzott not szedtel ossze, ha randin nekem egy no azt mondja hogy van gyereke akkor szo nelkul felallok es otthagyom vagy megdugom es utana hagyom ott ;)

2013. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Én mindent megtettem értük...csak ő nem tudja elengedni a múlltat abba kapaszkodik hogy tőle van a gyerek de a fiunak van barátnője és csak kihasználja....ő meg nem látja ezt be...egyszerüen kivagyok idegileg lelkileg ez miatt...
2013. ápr. 20. 13:53
 6/36 anonim ***** válasza:

Nincs könnyű dolgod.

Sajnos testi sértést követtél el.

De ahogy olvasom megérdemelte.

Fogadj egy ügyvédet neki mondj el mindent ahogy volt és majd kitaláltok valamit.

Talán megúszod.

Majd írd meg hogy mi volt.

2013. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
57%

megvertél egy nőt.... méghozzá nem is kicsit..... Ez szomorú....

de a ja már ilyet csinált.... hagyd.... Újra megtenné.... L

2013. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Verd meg megint a csajt, megérdemli.
2013. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

2 okból csal meg egy nő egy férfit:

1. nem szereti eleve a pasit és egy ordas nagy k*rva.

2. már nem szereti a pasit, érzelmileg elhidegült és máshol keresi a gyengédséget, figyelmet.

2013. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
A megcsalás sem ok arra, hogy valakinek súlyos testi sértést okozz! Egyszerűen ezt vérlázítónak tartom! Remélem leültetnek, te szerencsétlen!
2013. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!