Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltál, mikor kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltál, mikor kiderült, hogy megcsal a párod? Milyen érzések vettek körül, hogy volt azután és most mi a helyzet veletek?

Figyelt kérdés
Férfiak, nők válaszait várom.
2009. máj. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

7 év alatt kétszer fordult elő,(ennyit tudok,ő vallotta be)

megbocsájtottam,mert nagyon szeretem,igaz pár napig mosolyszünet volt,és nagyon rosszul esett,de nem élünk együtt,nem vagyunk házasok,így sok beleszólásom nem volt.Leginkább az bántott,hogy felajánlotta a nyitott kapcsolatot.Szerintem félelmében hogy elhagyom

2009. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szó megcsalásról csak sms-ezett egy csajjal vagy egy hétig de mikor észrevettem iszonyúan fájt.Éjszakákat bőgtem végig mire rá mertem kérdezni,hogy kinek ír sms-t.Teljesen kikészültem.Akkor már nem írtak egymásnak mondta,hogy szólt a csajnak,hogy ne írjon többet.Addig eszembe sem jutott soha hogy valaha is befigyelhet egy harmadik.És az a legszarabb az egészben,hogy azóta a kisördög ott motoszkál bennem.Most jól megvagyunk és tudom,hogy nem tette meg mégis már csak az,hogy valaki másnak írt már az is iszonyú.Azóta is összerezzenek ha sms-e jön.Mindig kap híreket és elég sokszor jelez neki a telója.Van,hogy titokban megnézem.Mert nem bírom ki mi van ha még mindig ír neki?De szerencsére nem és velem is kedves és mondja,hogy szeret.A jeleket sem látom rajta,hogy volna valakije.Van egy 5 éves lányunk és szerintem ez sokat nyomott a latban.
2009. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk elég fura volt a helyzet, 2 hete voltunk együtt csak, abból 1 hetet nem is találkoztunk de beszéltünk minden nap. Neki volt régen egy nője, akivel még eleinte együtt volt (miatta vált el a feleségétől), de aztán már csak alkalmi partnerré ment át a nő és elmondása szerint nem is volt több már köztünk mint olyan hogy ha olyanja van akkor felkeresi! Viszont a csaj halálosan szerelmes volt (vagy még mindig) belé és volt egy pár bolond húzása, szóval teljesen megőrült a nő! Na de a lényeg hogy mielőtt velem összejött már nem nagyon kereste, úgy kb. 1-2 hónapig szóval már nem igazán volt köztük még alkalmi sem! Viszont amikor a nő megtudta hogy valakivel (velem) összejött bosszút akart és hogy miaz hogy neki van valakije és ő csak az övé lehet és úgy érezte miattam dobta őt a párom, pedig nem voltak ők igazán együtt, és 2 hét után elmentünk én bulizni a barátnőimmel ő meg a barátaihoz drogozott ivott kikészítette magát! És meghúzta a nőt még utoljára, viszont én meg egy akkor megismert srácnak adtam a szájára puszit, szóval egyikünk sem volt a legangyalibb... de ő nem mondta volna el nekem! Ja és akkor még semmi testiség nem volt köztünk! Ő akkor már állítólag 2 hónapja nem volt nővel és azt mondja teljesen nem volt magánál, ez a nő rafináltan kiharcolta hogy találkozzanak és azt monda hogy leszáll rólunk teljesen ha még utoljára jól megk°rj@ a p°csá°át, megtette, a nő nekem írogatott, kitalálta hogy én zaklatom pedig semmit nem csináltam, és kiharcolta hogy elmondja nekem a párom, de nem érte el azt hogy szétmenjünk! Azóta nem zaklat! viszont megbocsájtottam neki mert nem volt érzelmi megcsalás! és akkor még nem voltunk úgy együtt de mégis... pl. ha a volt feleségével csinálta volna akivel tudom hogy nagy szerelem volt akkor azt mondtam volna: menj vissza hozzá! De mivel egy kis utolsó alja mocsokkal tette akiről mesélt nekem pár dolgot, ezért úgy gondoltam én erre nem adok! És megbízok benne azóta is most vagyunk 14 hónapja együtt nagyon boldogan! Nem lennék képes megcsalni, és tudom hogy ő sem engem!
2009. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Padlóra vágott rendesen. Sejtettem egy ideje, de amikor konkrétan kiderült(kiderítettem) fejbe vágott a dolog. Azt azért tudni kell, hogy több mint tíz éve vagyunk házasok, és én ekkor éppen várandós voltam. Mivel a kapcsolat csak nem akart megszakadni, kidobtam. Most jön majdnem mindennap, mintha mi sem történt volna, és valószínű nem fogta fel, hogy én tényleg válni akarok, és nem csak hirtelen felindulásból mondtam, hogy pakoljon. (Jó pár évvel ezelőtt már volt egy megcsalósdi, azt még lenyomta a torkomon..)
2009. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!