Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csináltál már olyat, hogy nem...

Csináltál már olyat, hogy nem adtad be a dolgozatotokat a tanárnak, mert nem tudtad? Kiderült?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam. Szerintem kiderülhet. Mivel ha a naplóba írja a jegyeket, látja neked nincs dolgozat, megnézi, hogy hiányoztál már, ha nem, már le is buktál.

De nagy az esélye, hogy már a javításnál is leesik neki, hogy a tiéd nem volt ott.

2010. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

csináltam, föci röpdoga

nem tudtam semmit, és mikor beszedték nem adtam be, ott helybe kijavította, és ki is osztotta, nem tűnt fel neki

de azóta megbántam, és lelki ismeret furdalásom is volt.

2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy egy elfoglalt tanárnak, aki több száz dogát javít, pont a tiéd fog feltűnni...

Ha ti diktáljátok be a jegyet, akkor diktálj be egy semleges jegyet, pl 4-est :D és ha szerencséd van... :)

2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

osztálytársaimnál volt:)

automatikusan ment az egyes, meg asszem volt olyan hogy mellé szaktanári is.

2010. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy mikor kiosztják a dolgozatokat, jelentkezem majd, hogy én nem kaptam meg, pedig beadtam. Ebben az esteben is kiderülhet?
2010. nov. 18. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szerencsés ötlet, mert a tanár valószínűleg nem gondolja magát hülyének, hogy elvesztett egy dolgozatot, ami ott volt a többi között, és soha többet nem bízna meg benned. Már jártam így tanárként, nem adtam a gyereknek egyest, mivel nem bizonyítható, hogy beadta, de utána egy jó darabig megszámoltam a beadott dogákat és cseppet se néztem jó szemmel az adott gyerekre.
2010. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk rosszabbat csináltak oszttársaim. Beadtuk a dogákat, a tanár a tanáriban hagyta őket, de ez egy kis tanári volt, általában szünetben senki nem volt ott, mert nem a főépületben voltunk, és így két oszttársam bement, és elvették mind2jük, vagy csak egyikük dogáját, már nem emlékszem. Nem kaptak egyest, mert nem tudta a tanár bebizonyítani, ők nem ismerték be, tagadtak végig, de utána már persze nem bízott meg senkiben a tanár....
2010. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!