Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kiderült hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
6 hónapon keresztül viszonyt folytatott a volt férjével kitől van 2 közös gyermekük. Én meg csak dolgoztam güriztem értük a tenyeremen hordoztam őket. Elfogadtam nevellt 2 gyermeket akiket nagyon szeretek. Töbször szakitottunk de most ismét megcsalt vele. Megtalálltam a beszélgetéseket a telefonjába. Mig én ausztriába dolgozom hetfön megyek csütörtökön jövök. ő a ezzel az emberrel feküdt a közös ágyunkba. Előkérdeztem higgadtan még ő támadott. Családi vita alakult ki melynek következménye az lett hogy a barátnőm korházba került.3 borda eltört és sajnos a lépe is leszakadt. én mindezt persze nem akartam. Valami fájal is megütött engem és csak csitittani akartam a végén. Büncselekménnyel gyanusitannak. ő meg a pasija tagad mindent. Viszont a bizonyitékok ellenük vannak. Mit tegyek?
2013. ápr. 20. 13:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
ő nem...akivel csal férfi nemrég összeverekedett...neki az autóját törte szét...meg sajnos a kisgyermek is megsebesült a vesztekedésükbe...én eközbe dolgoztam....és igen valami fadarabot kapott fel azzal jött nekem...a szülei is ott volltak...apja anya...
2013. ápr. 20. 14:31
 22/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem tedd azt,h készülsz a dutyiba,kétlem,h megmentene bármi neves ügyvéd!Egyáltaldán fogadtál,v a kirendelted van?Beszéltél már vele??
2013. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ha dolgoztál honnan tudod mind ezt?!
2013. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Ha van esze, simán megússza felfüggesztettel;)

Jól tetted, h elverted, mint a lovat!

2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen végül is az a megoldás hogy verjük félholtra... Senkinek sincs joga a másik ember életét veszélyeztetni azért mert megcsalta a párját. Még ha lekeversz neki egy pofont azt mondom jogos. De hogy ennyire. A verekedést mindig az emberi butaság netovábbjának tartottam. Aki nem tud mit kezdeni a helyzettel rendez egy jó kis csihipuhit és a probléma megoldódott. Hát nagyon nem. Pláne a gyereknek ez milyen lelki törés lehet hogy megnézi hogy az anyját épp félholtra verik és még ő is kap.szerintem egyikőtök sem különb a másiknál. Lehet hogy az asszony egy utolsó r.banc, de te meg egy állat vagy. Lehet lepontozni nyugodtan.
2013. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

20! tévedés, vannak nők akik verekszenek, nem önvédelemből, csak lehet Te ezt nem tudod,

kedves kérdező! értem lelkileg nagyon megviselt, van ilyen pont amikor nem gondolkoztál, ez már megtörtént, nem kell foglalkozni vele, lezajlódik ez az egész, hagyjad ezt a nőt,

testi sértés miatt ami 8 napon túl gyógyul, a bíróság majd kiszabja, hogy mit ezt nem tudom, de ezt a nőt felejtsd el

2013. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva!!!!Kutakodsz utána,elvered és megkérdezed mit tegyél?!Készülj tárgyalások sorára,amit a nyakadba varnak!!!Lehet h heted hét országra szóló k*rva,de te majdnem megölted!!!!Csoda h még szabadlábon vagy!!!Ha folyton megcsalt mért kuncsorogtad magad vissza??Férfi büszkeséged nincs?
2013. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26!Én úgy gondolom,a kérdező nyomozott,olyat talált,amit nem kellett volna,elborult az agya és nem tudta mit tesz,kikattant az agya,és go nekiugrott a nőnek!Azért én is kiakadnék a helyébe!Viszont,h mind ezt a nő gyerekei előtt tette...hát szégyenletes!!!!
2013. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Remélem a dutyiban fogsz megrohadni. És "ha nem jön nekem kapott volna "csak 3 pofont"....pff szánalmas egy féreg vagy te. És milyen emberek válaszolnak itt ???? Normálisak vagytok? I dont want to live on this planet anymore...:S
2013. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
69%
Remélem megrohadsz a börtönben. Elég sötét vagy, már csak a helyesírásod alapján is.:S L
2013. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!