Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas nők! Ti ezt elnéznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Ti ezt elnéznétek a férjeteknek? Nem lennétek féltékenyek?

Figyelt kérdés

A férjem a munkája miatt sok emberrel áll kapcsolatban. Egy 19 éves lány is bekerült a képbe. Tegnap négyszer hívták egymást, és ma együtt ment a férjemmel és a két picimmel Mosonmagyaróvárra a nagyihoz, mert elviekben kettőjüknek ott volt valamilyen halaszthatatlan dolguk.


A férjem gyakran szokta őt ide-oda vinni. Állítása szerint nincs semmi köztük.


33N



2013. ápr. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%

Miért, mi a munkájuk? Rendőrök és párban dolgoznak?

Nem akarlak esetleg feleslegesen megijeszteni. Az hogy ki mennyire van a munkájában a másikra utalva az munkafüggő. De ha csak nincsenek egymáshoz beosztva nekem több mint furcsa, hogy ennyi időt tölt együtt két kolléga. Nekem is van fiatal lány kolléganőm és bizony előfordul, hogy együtt megyünk ide-oda. DE NEM ENNYIT!

2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 ivilicious ***** válasza:
55%
megcsal. nem egy pasit ismerek,aki ezt csinálja :) pl sajt főnököm is, és itt hangoztatja,h miylen hülyék a nők
2013. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
55%
egy hasonló kis nagyihoz visszük a gyerekeket alkalommal mond ,hogy teis elmész mivel mennél a gyerekekkel vagy hasonló mit szolna hozzá a férjed kiváncsiskodj!
2013. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező, előttem sokan rávilágítottak a lényegre. Annyit fűznék hozzá, hogy kitartás. Minden nővel megesik ez, törvényszerű jelenség, kevés kivétellel. Csald meg te is és megnyugszol.
2013. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%
Hát én kidobnám mint macskát sz*rni.. 18/L
2013. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 luxor válasza:

Kedves kérdező!


Kiderült mi az igazság?

2013. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

túl sok minden nem derül ki a kérdésből,hogy ez megítélhető legyen.

de ami érdekes,sőt már tapintatlan,hogy a lány a követlen munkatára és a gyerekeid már jobban ismerik,mint te.

de mivel ki van emelve a kérdés,gondolom már van fejlemény is.

mi az?

2013. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Azóta 100%, hogy többször találkoztak. A héten, háronszor is, amiről tudok.


Tegnap késő este ért haza és a lány telefonját az előszobában letette. Ma vitte neki vissza...

2013. okt. 26. 22:46
 29/41 anonim ***** válasza:

és szép lány?

belevág külsőre a férjed zsánerébe?

2013. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Nem csúnya, de nem is szépségkirálynő. Talán karakteresnek mondanám. Nem tudom...
2013. okt. 26. 22:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!