Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas nők! Ti ezt elnéznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Ti ezt elnéznétek a férjeteknek? Nem lennétek féltékenyek?

Figyelt kérdés

A férjem a munkája miatt sok emberrel áll kapcsolatban. Egy 19 éves lány is bekerült a képbe. Tegnap négyszer hívták egymást, és ma együtt ment a férjemmel és a két picimmel Mosonmagyaróvárra a nagyihoz, mert elviekben kettőjüknek ott volt valamilyen halaszthatatlan dolguk.


A férjem gyakran szokta őt ide-oda vinni. Állítása szerint nincs semmi köztük.


33N



2013. ápr. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Ez már nálam is okot adna a féltékenykedésre.Fiatal a lány, bármi lehet...
2013. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
ez gaz,de tök mindegy hany éves,30évessel is megcsalhat.
2013. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
68%
Azért szemmel tartanám,mert ez a korosztály elég nyomulós tud lenni.Amúgy miért hurcibálja ide-oda a csajt,ezt nem értem.Menjen busszal,vonattal,vagy bármi mással.
2013. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Azta, jó hülyére vesznek és téged zártak ki. Ráadásul a nagyihoz....Mind azt mondja, hogy nincs köztük semmi, lehet, de ha így folytatják majd lesz....
2013. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%

Hát én ezt nem hagynám,pedig alapból nem vagyok féltékeny típus,de,hogy 4szer hívják egymást egy nap és a te gyerekeidet ő kíséri le helyetted,azért durva.

Mert ha egyszer van ilyen akkor rendben,ez megesik az én párommal is néha,de,ha rendszeresen,az már gáz.

2013. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Most jött haza a férjem. Láttam, hogy a lánytól kapott SMS-t, de nem olvastam el, mit írt.
2013. ápr. 13. 20:57
 7/41 anonim ***** válasza:
69%

Még jó hogy azt állítja,hogy nincs köztük semmi,hülye lenne bevallani!!!

Tuti hogy megcsal vele!

2013. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragid, de ne legyél már liba, most váltak el egymástól és a lény máris ír neki. A férjed meg olyan balf-sz, hogy nem tudná leállítani, legalábbis ezt mondja. Te meg itt görcsölsz, ahelyett, hogy apuval beszélgetnél.
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
54%
Én ezt nem hagynàm. Ne a kis ribit fuvarozza màr a ti kontòtok és idôtök rovàsàra! Valami nem stimmel!
2013. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%

Ez nekem is gyanús lenne.


Nem vagyok féltékeny típus, vannak nekem is férfi barátaim, a páromnak is női barátai, soha eszembe nem jutott még, hogy féltékeny legyek. Azonban az más, ha én valakit nem ismerek, és ráadásul engem kizárva szerveznek kettesben programokat és hívogatják egymást, írogatnak. Nem a lány kora miatt lenne gyanús, hanem amiatt, hogy egyrészt be sem mutatja, másrészt ennyi kontakt van köztük kettesben, minden különösebb indok nélkül.


Mi általában bemutatjuk egymásnak a barátainkat, hogy gyanúra még véletlen se legyen ok, valamint gyakran együtt találkozunk egyikőnk vagy másikunk baráti körével.

2013. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!