Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nejetek mennyit költ egy...

A nejetek mennyit költ egy hónapban magára vagy ti nők mennyit költötök magatokra és mire? Aki eltapsol havi 100at arrol mi a vélemények? Férjeteknek elszámoltok vagy szórjátok a pénzt számolás nélkül?

Figyelt kérdés
Ti is bevásároltatok most a c und a akciós kuponnal? Ha elfut a méreg és visszaviszem a sok még cimkés cuccot visszaveszik tőlem?
2013. márc. 3. 16:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

"Aki eltapsol havi 100at arrol mi a véleménytek? "


Vagy annyira sok pénze van, vagy nagyon felelőtlen.


Én nem költök sokat magamra, fontossági sorrendet teszek.Első a számla, a kaja. Annak sincs sok értelme, ha kifele mutatom a nagymenőt, s itthon meg kenyérből sincs elég. Ismerek ilyen embereket is.

2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%

Ha a blokk is megvan, visszaveszik és visszafizetik (ha jól tudom 8 napon belül, javítsatok ki, ha tévedek).

Átlag havi 5-10ezret költök magamra, ebben benne van minden (sminktermék, krém, sampon, néha 1-1 ruha). Kozmetikushoz, fodrászhoz stb nem járok, intézem magamnak. Ha több pénzünk van, akkor többet költök, de 100e egy év alatt se megy el. Ettől függetlenül igényesen, szépen nézek ki..

2013. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Igen,nekem is van C&A kuponom,amit fel fogok használni,gyerekruhákra,mert arra van szükség,ha marad,akkor veszek magamnak is valamit,ha nem akkor nem.A férjem leszámol a pénzel,nekem kell a csekkeket befizetni és főzni,így a pénz az én kezemben van.Bármikor elszámoltathat ha kedve tartja,de nem teszi,mert mindig minden időben ki van fizetve,kaja mindig van és spórolt pénz is akad,ha szükség van.

Szívesen elvernék én is 100 rugot,de nem tehetem,nem ruhagyűjteménnyel akarok hencegni :P

2013. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
23%
Èn külön kasszàn vagyok a pàromtòl, mivel mindketten elvàltunk. Koràbban viszont a fèrjemmel elsô volt a szla. Azt nem èrtem, hogy jutottatok el idàig? Ha soha nem szòltàl neki, akkor mit vàrsz?
2013. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

Ami fix:

-havi 5400-at költök műkörömre (a saját körmöm nagyon gyenge, iszonyúan törik, ezért egy nagyon rövid, teljesen természetesnek tűnő műkörmöm van, amivel nem gond a házimunka, ilyesmi: [link] )

-fél évente járok hajat vágatni, az 5000 Ft

-ami drogériából kell (sampon, balzsam, deo, betét esetleg arctisztító, hidratáló), az havonta mondjuk max 2000

-Új ruhát/cipőt ritkán veszek, akkor is vigyázok, hogy mennyit költök, szóval annak egy hónapra eső része max. 2-3000

Ez összesen olyan 10000 Ft egy hónapra összesen, de akkor már sokat mondtam. Közös kasszán vagyunk, együtt szoktunk vásárolni. 100000 iszonyú sok, nem is értem, hogy tud ennyit költeni!

2013. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
57%
Én havi pár százat költök el, de azt arra, amire akarok. Külön kasszán vagyok a párommal, és nem számoltat el, hogy mire költöm a pénzem, viszont én sem számoltatom el, hogy mire költi el a pénzét. Milyen jogon? Mindketten megdolgoztunk a pénzért,nem vagyok sem az apja, anyja, hogy elszámoltassam.Felelős emberek vagyunk, tudjuk a fontossági sorrendet.
2013. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
32%

Ezt a kérdést én tettem fel:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nem tudom pontosan mennyit költ el a feleségem havonta. Viszont 100-nál nagyságrendekkel többet. Az se megy csoda számba ha egy nap 100-nál többet.

Annyira viszont nem is akarom tudni mennyit költ, csak ideges lennék tőle.

2013. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

én megtehetném,hogy 100ezreket költök magamra,a SAJÁT pénzemből,de nem teszem.hülyeségnek tartom hogy vannak nők akiknek van 20pár cipőjük,folyton sírnak,hogy nincs..vagy vagy 5 kabátjuk mégse tudják mit vegyenek fel..ezeknek a nőknek a váásárlás okoz örömet,más elfoglaltságuk nincs,ezen élveznek..én ha pasi lennék nem hagynám.

Én kb 30ezret költök magamra azt se havonta..hanem kb 6hónapra elosztva:D(nem vásárolok minden héten új ruhát,csak ha kell valami..fodrász 3havonta,műkörmöm nincs..)és mégis jól nézek ki!! :D

2013. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én a nej vagyok. Nem szórom számolatlanul a pénzt, általában turiban vásárolok magamnak cuccokat, de kb. évszakváltáskor, sűrűbben nem nagyon. Igen, fogom használni a cunda akciós kuponját, de a gyereknek vásárolok be rajta. És nem kell elszámolnom, egyenrangúak vagyunk, nagyobb kiadásnál megbeszéljük, apró kiadásnál nem szólunk előre, csak amikor már megvettük, hogy "nézd milyen szépet vettem".
2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

ha megtehetitek akkor miért ne?

bár én ha ennyi pénzt elkolthetnek egy honapban, akkor inkább elmennék a férjemmel egy wellness központba,vagy vennék egy telefont...vagyis hát biztos nem adnék ki egyszerre ennyi pénzt ruhára. nekem is rengeteg cuccom van, szeretek jól kinézni, de nem vasarlassal telnek a mindennapjaim.

mi a fizetést kártyára kapjuk, és a férjemét levesszuk, abbol fizetjük a számlákat. én meg a kaját, luxuscikkeket veszem. és így havi 20000at szoktunk félre rakni+ugyanennyivel támogatjuk a szülőket.

ja és összegben kb 10ezret költök el ruhákra. de el is adom a feleslegeseket, szoval nem mozgatja meg a kasszát.

25N

2013. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!