Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nejetek mennyit költ egy...

A nejetek mennyit költ egy hónapban magára vagy ti nők mennyit költötök magatokra és mire? Aki eltapsol havi 100at arrol mi a vélemények? Férjeteknek elszámoltok vagy szórjátok a pénzt számolás nélkül?

Figyelt kérdés
Ti is bevásároltatok most a c und a akciós kuponnal? Ha elfut a méreg és visszaviszem a sok még cimkés cuccot visszaveszik tőlem?
2013. márc. 3. 16:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%

Ruha, szépségápolás, gyógyszer összesen havi 6.000 körül lehet.

Aki elkölt 100-at, azon látsszon is meg! Viszont, ruhára tök felesleges ennyit kiadni, mert sokkal nyerőbbek a mindig divatos alapdarabok, ezért ezt pénzkidobásnak ítélem meg.

2013. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

műköröm 3000

kozmetika 500

fodrász 3-4 havonta 2500

ruha-cipő havonta 10.000

tisztálkodó szerek, havi 4.000

2013. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
84%

Fél éve vettem magamnak egy fekete szemceruzát, most egy körömvirágos krémet.

Tusfürdő nagy flakonos Baba, ezzel fürdök én is, a lányunk is.

Ruhát egy éve nem vettem.

Ha rajta van a cimke, és megvan a blokk akkor vissza. Vagy rakd fel online aukcióra.

2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

Kb havi 50e Ft-ot költök magamra.

Ebben benne van 1x köröm, 1x teljes gyantáztatás, 2-3 havonta fodrász, edzés bérlet, szépítkezőszerek (amikor kell) és egy két ruha, cipő, vagy kiegészítő. de ezek az utóbbik kb heti 1 db valami. Ez simán megvan 40-50e. nem a legdrágább dolgokat veszem meg, de azért igyekszem jó minőségű, szép holmikat venni, amiket több évig tudok viselni.

2013. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és igen, az akciós lehetőségeket ki szoktam használni, akkor lehet elköltöm az egész havi ruhapénz-keretemet. De akkor tényleg nem veszek már mást a hónapban.
2013. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

ezt hol osztogatják? :)

amúgy ilyen helyeken nem sűrűn vásárolok, max ha nagyon megtetszik, és legalább olyan olcsó mint a turiban :)


sztem az egész ruhatáram nem került többe mint 200e ft, de annyi van, h egy hónapig tudnék minden nap más ruhában feszíteni mosás nélkül :) imádok turiba járni, az egy hibám van, és szerencsém, h tudom miből finanszírozni :)


örülnék, ha olyan fizum lenne, h havi 100at csak ilyenre baszcsizzak el :) de akkor sem tenném, mert inkább félreteszem valami nagyobb célra. pl. autó, lakásfelújítás.


amúgy ha csak a szépítkezést, ruházás számolom, akkor havi 15 el szokott ugrani. amelyik ruha nem kell már, az anyumnak adom, mert neki sosincs ideje vagy épp türelme vásárolgatni. végülis mindketten jól járunk.


nem szoktam senkinek sem elszámolni, mert a fizetésemért én dolgozok meg, máséból meg nem költök magamra. szórni sem szeretem a pénzt, mert elég kellemetlen ha a gardrób tele, a hűtő meg üresen kong.

2013. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
59%
Milyen sok irigy ember van itt. Tök jó neki, hogy megteheti. Kedves kérdező: ha van rá keret mi a probléma? "férjeteknek elszámoltok?" nem nem számolok el, mivel hasonlóképpen keresünk. Számla, kaja, rezsi ok a többi meg mindenkinek a magánügye.
2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem sokat, mert nincs sok. Igazából nem is számolom, de nem lehet sok. Nincs költséges hobbim se. Ha a tengerimalacaimat besorolom a hobbijaim közé, az se vág földhöz, megveszem nekik a kaját, almot stb... Pár ezer Ft havonta.

Könyveket inkább letöltök. Ruháim most vannak, apránként töltöttem fel a gardróbot, így egy ideje arra sincs kiadás, de amúgy szoktam venni drága cuccokat. A hajamat festem, az úgy egy havi 700-1000 Ft, mikor mennyi a festék.

Közös kasszán vagyunk, így a kiadásokról tudunk.

Aki havi százat költ magára, az gondolom megteheti, hát tegye is nyugodtan. Ha mégse, akkor van baj, mert akkor a család többi tagjától és/vagy a mindennapi élethez szükséges dolgoktól vonja el a pénzt, súlyos esetben felesleges adósságokba veri magát és/vagy a családját. Ez nagyon helyzetfüggő, van, ahol közös a kassza, van ahol külön kasszán élnek. Utóbbi esetben általában vannak közös kiadások (étel-ital, háztartás, rezsi stb.), a többivel meg azt kezd mindenki, amit akar.

2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
" de amúgy szoktam venni drága cuccokat" = "de amúgy sem szoktam venni drága cuccokat"
2013. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha van annyitok, hogy havi 100-at eltapsoljon, vegyél engem is feleségül:))))segítek költeni:)

Másnak annyiból él meg gyerekkel...

2013. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!