Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nejetek mennyit költ egy...

A nejetek mennyit költ egy hónapban magára vagy ti nők mennyit költötök magatokra és mire? Aki eltapsol havi 100at arrol mi a vélemények? Férjeteknek elszámoltok vagy szórjátok a pénzt számolás nélkül?

Figyelt kérdés
Ti is bevásároltatok most a c und a akciós kuponnal? Ha elfut a méreg és visszaviszem a sok még cimkés cuccot visszaveszik tőlem?
2013. márc. 3. 16:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

én havi 20 ezret költök magamra,de ebbe a kaja is benne van. Ősszel meg tavasszal szoktam ruhákat venni,nem havonta.. Csak azért tudom kb fillérre pontosan mennyi pénz megy el,mert az összes többit félre kell rakni mert most átmenetileg sok a kiadásunk.

Fogalmam sincs ,hogy lehet százat elkölteni .. ha elfogy a sampon/hajbalzsam/etc akkor is max 30 ezerre rúg ez a kiadás.Ha havi 20 ezerért vennék ruhákat ,akkor is csak 50nél járunk..

Feleséged dolgozik,és ha igen,mennyi pénzt keres ? mert ha keresnek mondjuk fél millát,lehet én is kicsit könnyebben költenék .

2013. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
29%

""""Aki eltapsol havi 100at arrol mi a véleménytek? "


Vagy annyira sok pénze van, vagy nagyon felelőtlen. ""


én keresem, ha el akarom költeni, akkor elköltöm ;)


pipere

kozmetikus

fodrász

havi egy ékszer

könyv

ruha

ha 100 nincs is, de 50 tuti van havonta

2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Azt a 100 ezret eltenném takarékba, nem elverném.


Szeretek öltözködni, de ha nincs szükségem v.mire, nem fogom megvenni csak azért, mert kuponos, vagy mert jól néz ki.


Amúgy a kérdés még egy érv a külön kassza mellett: a közüzemik, a havi nagybevásárlás (kaja, mosószer, és hasonlók) és a takarékossági számlára való befizetés után mindenki úgy bánik a pénzzel, ahogy tud és akar.

2013. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
31%

Arra nem gondol senki, hogy ez betegség befolyása is lehet??

Kedves kérdező,nem válaszolt még egy reagálásra sem,és kérdésre,ha megteheti a neje, hogy ennyit költ,márpedig úgylátom megteheti,akkor mi a probléma?

Az igényes nők akik adnak magukra,azok valószínűleg 20e elköltenek mindenféle dolgokra, pl.tisztálkodó szer,ruha,ékszer stb.Nyilván értékrend és pénztárca befolyásolja.

2013. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom:


Reggel munkába menet veszek 1 db 130 forintos péksüteményt és 115 forintért egy csokit, illetve 110 forintért egy ásványvizet. Ez így 355 Ft/ nap.


Aztán bevásárolok élelmiszert a vacsihoz, de ezt nem magamra költöm, tehát nem írom ide.


Fodrászhoz nem járok, ruhát félévente veszek kb, körmöshöz, szoliba nem járok, konditerembe szintén nem.


Néha veszek 1-2 kozmetikai terméket ezeket havonta 2000 ft-nak vegyük. Ez 9100 ft havonta, ha 20 hétköznapot számolunk. Kb ugyanennyit költ a párom is, de nem tudom mennyit számít a válaszom, mi csórók vagyunk :)


ha 100 ezret valaki elszór az a véleményem, hogy de jó neki, ha lenne ennyi pénzem én is szórnám.


Amúgy havonta a számlák az elsők.


22L

2013. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
51%
A szegénység nem ott kezdődik, hogy minden nap veszel magadnak értéktelen ételeket, meg vizet a boltban.
2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Bár eltapsolhatnék 100ezret:) Ha megtehetném, megtenném. Én csak a szükségeseket veszem, sampon, tusfürdő, testápoló, hajhab, fogkrém, meg ilyen alap dolgok. De nagyon várom már a napot, amikor havonta vehetek magamnak új ruhákat:)
2013. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
69%
Köszi értékes hozzászólásodat. Szerintem meg nem vagyunk gazdagok :) Legalábbis nem annyira, hogy 100 ezret eltapsoljak, ezért írtam, hogy csórik vagyunk, bocsáss meg, hogy nem tettem hozzá, hogy "hozzátok képest". Amúgy havonta 90 000 Ft az összes bevételünk, szóval szerintem mondhatom, hogy csórók vagyunk :) Még jó, hogy a rezsi nagyon nagyon kevés, mert ezen spórolunk. És hadd ne érezzem már rosszul magam attól, hogy veszek néha egy csokit, vagy a melóhelyen nem az ihatatlan csapvizet iszom! Nem mindenhol van lehetőség rendesen étkezni, tudod én nem egy irodában meresztem a hátsóm, mint mások.
2013. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
Hozzánk képest? Köszi! A tandíjam 114 ezer, munkám nincs. Júniusban vettem cipőt, és ezzel húztam ki idáig. Ez az egyetlen cipőm. Az egyetlen nadrágomat meg szeptember elején vettem. A vizet meg otthonról viszem, és nem veszek olyan péksütiket, amiben csak zsír, meg cukor van, de te ezt nem értheted, mert teljesen buta vagy.
2013. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
88%
Az igen, szóval én teljesen buta vagyok? De nagyon ismersz. Amúgy meg a "hozzátok képest" a kérdezőnek szólt. Ja és az én tandíjam 177 000 Ft, szóval...
2013. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!