Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nejetek mennyit költ egy...

A nejetek mennyit költ egy hónapban magára vagy ti nők mennyit költötök magatokra és mire? Aki eltapsol havi 100at arrol mi a vélemények? Férjeteknek elszámoltok vagy szórjátok a pénzt számolás nélkül?

Figyelt kérdés
Ti is bevásároltatok most a c und a akciós kuponnal? Ha elfut a méreg és visszaviszem a sok még cimkés cuccot visszaveszik tőlem?
2013. márc. 3. 16:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%

De leírom úgy, hogy te is értsd:


"Ez 9100 ft havonta, ha 20 hétköznapot számolunk. Kb ugyanennyit költ a párom is, de nem tudom mennyit számít a válaszom, mi csórók vagyunk "HOZZÁTOK KÉPEST" :)"

2013. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
46%
Figyeld, kis butácskám. A péksütid, meg a vized, ami nagyon-nagyon felesleges szórakozás ilyen alacsony bevételnél, éves szinten annyit tesz ki, amennyi több, mint egy havi bevételetek összesen. Ezért vagytok ti "csórik". Ezen kellene elgondolkodnod!
2013. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
38%
Bocsánat, hogy eszek... égesd még magad.
2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
70%
Te tényleg nem fogod fel, amit írok? Egy év alatt egy havi összbevételt tudnátok ezzel megspórolni! Mibe kerülne otthonról vinni a vizet, vagy már előre megvenni olcsóbban egy másik vizet? Ha ez a víz fél literes, akkor az is spórolás lenne, ha nagyot vennél, és reggelente felöntenéd a kicsi üvegedet. Vagy válthatnál olcsóbb vízre, ha már otthon is számodra rossz ízű víz folyik. A péksüti helyett reggelizz otthon, vagy készíts magad olyasmit, amit meg tudsz enni. Tudom, hogy nem hiszel nekem, de a sok kicsi igenis sokra megy!
2013. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

1,5 liter vizet viszek, reggelizni nem szoktam, mert hányingerem van reggelente, tehát veszek valami ebédet. Illetve vacsorázni szoktam a párommal mikor hazaér. Ha neked EZ luxus, és szerinted túl sokat költök magamra akkor inkább felkötöm magam, mert kevesebbet érek egy kutyánál, ugyanis annak többe kerül egy napi kajája, már akinek van és nem maradékkal eteti.


Emellett feltűnt, hogy egy olyan kérdésnél osztasz engem, és próbálsz megalázni olyanokkal, hogy "butácska", ahol egy nő eltapsolt 100 000 Ft-ot egy nap?


Emellett, kijövünk minden hónapban, még ha félre nem is tudunk tenni. Nem írtam, hogy hozzátok képest vagyunk csórók, hanem a kérdezőnek szólt, de te a nagy ideggörcsödben ezt nem olvastad el. Nem tűnt fel, hogy normálisan válaszoltam a kérdezőnek, te meg leállsz belekötni abba, hogy költök magamra naponta 355 forintot, hogy egyek a munkahelyemen? Hát nem szégyelled te magad? Undorító magyar mentalitás. Mert te csapvizet iszol és margarinos kenyeret eszel (vagy nem tudom, mert nagyon úgy tűnik levegőn élsz) én is csináljam úgy, mert hülye vagyok, ha nem? Köszönöm szépen, hogy így elítélsz ismeretlenül, és bocsánat, hogy ilyen buta vagyok (szerinted). Remélem szebb lett a napod.

2013. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát szegény lány miért ne vehetne magának péksütit, ha így is kijön hónap végére?:)

Én is itthonról viszem a vizet, sajnos nem engedhetem meg magamnak a napi egy ásványvízet, az üdítőt meg amúgy sem szeretem annyira. Meg a péksütit is drágának találom, mert így belegondolva, max 3darabból megveszem a kis barnakenyerem, amit 5napig eszegetek, meg egészségesebb is.

De ha ő péksüteményt akar enni, hát szíve joga, ettől még nem buta, csak megteheti:)

2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "megteheti"-t nem olyan "buta liba nem hogy spórolna" stílusban írtam, mert ahogy így visszaolvastam, kicsit félreérthető lett.
2013. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem,hogy ha megteheti,akkor mi a gond?

Anyukám saját bevallása szerint régen átlag havi 500-at költöttünk...Eléggé ledöbbentem.Mondta hogy igen ám,de 900 volt a bevételünk.

Amúgy ha téged zavar beszélj vele.

2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Arató Vivien válasza:
En átlagban 5-10 ezért forintot költök magamra egy hónapba. Ebben benne van a szempillam is.
2022. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!