Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas nők! Ti ezt elnéznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Ti ezt elnéznétek a férjeteknek? Nem lennétek féltékenyek?

Figyelt kérdés

A férjem a munkája miatt sok emberrel áll kapcsolatban. Egy 19 éves lány is bekerült a képbe. Tegnap négyszer hívták egymást, és ma együtt ment a férjemmel és a két picimmel Mosonmagyaróvárra a nagyihoz, mert elviekben kettőjüknek ott volt valamilyen halaszthatatlan dolguk.


A férjem gyakran szokta őt ide-oda vinni. Állítása szerint nincs semmi köztük.


33N



2013. ápr. 13. 20:50
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
A lányt életemben egyszer láttam, öt percet beszélgettem vele csak. Egyáltalán nem tűnik 'gáznak', inkább az a csendesebb fajtának tűnt-legalábbis előttem.
2013. ápr. 13. 21:07
 12/41 anonim ***** válasza:
25%

Ismerkedj meg a holgyel surgossen .

Biztasd a fejed mutassa be.

De a ferjed soha ne legyen egy mas novel sehol ketteseben nem illik nem valo es veszelyes dolog rar nezve.

Ezt mond el a ferjednek Ha hurcolni akarja akkor kiserd el oket ragaszkodj hozza jogod van hozza.

2013. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%

De milyen kapcsolatban van a csajjal, minek hívják egymást?

Vagy ennyire fontos, hogy mér hazaért, s sms-t írt?

2013. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem mondd semmit a férjem, csak annyit, hogy a munkája miatt tartják a kapcsolatot. Viszont, ami még érdekes nekem, hogy előbb hívta fel nagyit, és a nagyobb lányom kérdezte, hogy a lány is jön e majd érte...
2013. ápr. 13. 21:13
 15/41 anonim ***** válasza:
95%

Ha a munka miatt akkor mondd meg neki, hogy fejtse ki pontosan és részletesen milyen ügyben volt arra dolga, és mutassa meg, miről írt az előbb.


Ha tiszta a lelkiismerete, akkor nem lesz ellenvetése. Ha nem, akkor ki fog akadni, hogy mit turkálsz te az ő dolgaiban. Nyugodtan kérdezd meg. Jogod van tudni.

2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél már ennyire naiv...Naponta többször beszélnek,ahogy elváltak SMS-eznek,együtt utazgatnak...Nekem ez nagyon gyanús.
2013. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem pedig túl sok szappanoperát néztek. Nem minden fiatal lány ribi és nem minden férj egy aljas szoknya vadász. Bíznod kéne a párodban, és vele tisztázni a félre értéseket. Engem is sokat fuvarozot 20-21 éves koromba egy nős férfi. De soha nem volt semmi köztünk soha.
2013. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj a férjeddel, máshogy nem derül ki!
2013. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%
Valamiből nagyon kihagynak.Ha a gyerekeiddel is érintkezik,sokkal többet kellene tudnod róla és a férjed sem intézhetné el néhány mondattal.Éppen ez benne a furcsa.
2013. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. De ha abból indulok ki, hogy az egyik főnököm engem is hetente legalább egyszer hazafuvaroz, mert egy városban lakunk, és néha egy helyen is dolgozunk, vagy van, hogy munkaügyben, ha egy kirendeltségre kell mennünk egy napon, akkor elvisz, emellett munka miatt sokszor beszélünk telefonon, néha sms-t váltunk, mert tárgyal stb, és nem tudná felvenni, és ezért megtépne a felesége, hát néznék egy nagyot. De azért légy résen, biztos ami biztos alapon.
2013. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!