Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy idősebb nagyon gazdag férfivel?

Figyelt kérdés
Tudom, most jönnek a gyűlölködő válaszok, de nem tudjátok megérteni a helyzetem. Eddig gazdagok voltunk, de a szüleim eladósodtak, el kell adni a házunkat és kisebbe költözni, a kocsikat is el akarják adni és azt akarják menjek el dolgozni. De nem értek semmihez. Nem látok más kiutat a helyzetből, nem tudnék más színvonalon élni.
2013. márc. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

17-es szerinted miért tartják ezeket a nőket ha nem a két szép szemükért? A bomba külsőért és a jó szexért a fiatalok szerintem nem várnak ennél többet. Nyugodtan lehet üresfejű ha jól mutat a BMW-ben!

Az idősebb férfiaknak ennél összetettebb, komolyabb elvárásaik vannak.

2013. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
A helyes kérdés az lett volna, hogy "Hol tudok olyan munkát találni, amiből el tudom tartani magam és esetleg a szüleimnek is segíthetek, hiszen eddig rájuk támaszkodtam, most viszont nekik lenne rám szükségük?"
2013. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
Státuszszimbólum
2013. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:

Az idősebb és független gazdag pasik gondolod rád vártak eddig? Nekik semmi szükségük nincs egy olyan nőre, aki csak el akarja magát tartatni. Akár naponta váltogathatják a nálad sokkal jobb nőket csak azért, hogy legyen velük valaki. Szerinted vállalja valaki is, hogy életed végéig gondoskodik rólad és a végrendeletében majd téged hagy meg egyedüli örökösnek ?? Te álmodozol!!

Kapd össze magad és keress egy normális pasit magad mellé akivel tényleg leélheted az életed. A mostani elképzeléseddel bérbeadod pár évre a tested egy fonnyadt, gazdag vén fazonnak, aztán majd te is azzá válsz és újra itt leszel hogy keress egy eltartót magadnak!!

2013. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 ASOT ***** válasza:
100%

Egy veréb irigykedve figyelte a sast. Milyen méltóságteljes, milyen magasan szárnyal ! Szinte megérintheti a Napot. És valóban, a faágról, ahol a veréb ült, úgy tűnt, mintha a Nap magábaszívná, körbeölelné a fénye által bearanyozott sast.



" Én talán kevesebbet érek csak azért, mert kicsi és szürke vagyok ? " A veréb boldog családban élt, megvolt mindenük, aranyszövésű takarók, aranyból készült tányér, de neki ez nem volt elég. Elhatározta, hogy olyan magasra repül, és olyan közel a Naphoz, ahová még a sas is hiába vágyik.


elhatározta, hogy ő megteszi azt ami másnak nem sikerült, mert nem volt számára elég amit a család és az otthon nyújtott. A családja ellenezte h megpróbáljon magasabbra szállni mint a sas, ezért szüleit elhagyta akik később elszegényedtek de nem foglalkozott velük.

Repült, repült, repült, egyre magasabbra. Már a felhők felett járt - gyenge szárnyai alig bírták a terhet, de ő minden erejét megfeszítve csak emelkedett tovább. A levegő ritkulni kezdett. Furcsa módon minél közelebb került a Naphoz, annál hidegebb lett. És ő mégis repült, csak repült ...


Aztán nem bírta tovább. Szárnyai összefagytak, nem kapott levegőt. Ilyen közel a Naphoz még senki sem jutott, gondolta, aztán már csak zuhant, zuhant ...

2013. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 ASOT ***** válasza:

Nincs minden idősnek komolyabb elvárása! Van akinek elég annyi hogy legyen mellette egy csinos nő aki feldobja a napjait. ÉS neki nem számít, hogy miért van vele, mert tudja h nem azért mert valóban szereti.

Nem lehet se a fiatalabb se az idősebbekre általánosítani.


Mindkét korosztálynál ugyanúgy megjelennek az ilyen nők.

2013. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
Ez jó ez a mese, tetszik :)
2013. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:

Amúgy gazdag befolyásos ismerősökkel minden gond nélkül találsz munkát andragógia diplomával szakmán belül is..

Semmi nem számít annyit manapság a munkaerőpiacon mint egy befolyásos ismerős. Papír nélkül is lesz jó fizető munkád, ha kérsz segítséget. Persze fennáll a veszélye, hogy ezzel elárulod magad és mindenki megtudja mi történt veletek. Nem tudom milyen ismerőseitek, barátaitok vannak de bizonyára lenne aki nem elfordul, hanem segítséget nyújt. Akár úgy, hogy benyom téged egy jól fizető munkahelyre.

2013. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de azt had kérdezzem meg, hogy neked mi számít gazdagnak?
2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőktől mentsen meg az Isten.Menjél dolgozni mint a normális emberek,érj el valamit az életben,ne mástól várd.10 év múlva már nem fogsz neki kelleni,mert lesznek nálad sokkal jobbak.Akkor mihez kezdesz?
2013. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!