Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendmániás pasi és rendetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendmániás pasi és rendetlen nő együttélése? Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt,most tervezünk összeköltözni,de a párom állandóan cseszeget a rend miatt. Én ezt nehezen viselem,állandó vitáink vannak. Ő szereti a katonás rendet,én meg szeretem a saját lakásomban kicsit elengedni magam. Elég sokat dolgozom,szabadnapomon nem a takaritás,mosogatás meg rendrakás a szivem vágya. Mit csináljak? Hagyjam ott?

Amúgy szeretjük egymást és jól megvagyunk ezen kívül! Csak elegem van abból hogy állandóan felidegesit ezekkel.

25/N


2013. márc. 2. 12:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
5 év után derül ki hogy ilyen? eddig nem volt ilyen! az még nem érdekelne hogy mindig otthon eszik meg hetente 2 szer alszik nálam csak. bár mindig könyörgöm neki hogy legyen többet velem nagyon magányos vagyok esténként mikor egyedül kell lefeküdnöm. de mindig azzal jön,higy majd itt lesz velem többet ha megváltozom és rendesebb leszek! addig nem! :S mit csináljak?
2013. márc. 2. 12:46
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem változnék az biztos, vagy elfogad vagy elmegy. Ha most ez akkora probléma neki mi lesz később?
2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben más problémák is vannak, nem csak a rend téma, ha amúgy alap esetben nem vagy trehány. Ha meg ilyen sziszegős köcsög, hogy mindenre húzza a fogát, akkor haljon meg egyedül.
2013. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Zsarol! Már most!

Egyértelmű, hogy olyan követelményeket támaszt, aminek te nem tudsz megfelelni.

Mások vagyok, nem jók, vagy rosszak, csak más dolgok a fontosak.

Valakinek nagyon meg kell alkudni, és ugy néz ki az te leszel, vagy nem lesz tartós ez a kapcsolat.

Hogy fogtok együtt élni, mikor most felmenni sem hajlandó hozzád, pedig nem is tudja, hogy épp mennyire van rend nálad? Mindig, minden pillanatban elvárja a tökéletes, 100 %-os rendet és tisztaságot?

Ehhez olyan fanatikus kell mint ő maga.

2013. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Valahol itt olvastam egy anyukától egy nagyon jó és találó mondatot: "Nem mi vagyunk a lakásért, hanem a lakás van értünk" , ezt szerintem nem kell magyarázni.


Én meg azt szoktam mondani, nem mi vagyunk a rendért, hanem a rend van értünk, és ha én mindig megtalálok mindent amit akarok,és nem egy el azzal pl. x időm, hogy a kulcsot keresem, akkor az tökéletes számomra.

Az, hogy nincs mindig minden kinyalva, és mondjuk nem mindig pontosan szombaton takarít az ember, hanem annyi a kikötés, hogy hétvégén legyen meg, azzal szerintem nincs semmi gond.

Na, most ha ő így érzi magát jól, te meg amúgy...háááát.


Vagy megtanultok egymáshoz idomulni, vagy ebből csak viták lesznek folyton.

Nekem egyik szülőm rendmániás, én pedig lazább vagyok, egyszerűen számomra felfoghatatlan, mért tragédia, 2 órával később elmosogatni...elszalad az edény?


Amúgy másban nem különbözik a fontossági sorrendetek?

Mert szerintem ez az attitűd, csak egy része az ember világnézetének...

2013. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
nekem is rendetlen a barátnőm, de én imádom és szarok a rendre. Inkább ő mint a rend...
2013. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mi is pont ugyanilyen helyzetben vagyunk:D Na jó, azért nem katonásan rendmániás a párom, de nála tényleg mindig elvan pakolva nagyjából minden. Én meg pont a napokban takarítottam itthon, ami annyit tesz, hogy kiporszívóztam a szobában, és minden felesleges kacatot összepakoltam a 3 asztalon. És mondtam neki büszkén, ugye milyen szép? Erre csak annyit mondott, hogy hát szép, szép, de mindig így kéne:D:D:D inkább már nem folytattam, hogy igazából a cuccokat csak begórtam az asztalok fiókjaiba:D:D:D:D

Egyébként nem szokott nagyon sűrűn vita lenni a rendből. Azért figyelek én is amikor vele vagyok, vagy náluk, vagy nálunk, de ő is tolerálja nekem a rendetlenséget:)

2013. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 5 év után jöttek elő ezek a dolgok, sajnos addigra már hozzámentem.

Először csak ezt meg azt csinálj, utána már teljesen meg akarja szabni az életed, uralkodni akar, és ha nem vagy olyan, amilyennek ő elvárja, akkor jönnek a bunkó beszólások, akkor nem ér hozzád, nincs szex, stb.

Ha van eszed, most azonnal otthagyod. Vagy legalábbis nem engedsz a zsarolásnak, és közlöd, hogy vagy jó vagy így, ahogy vagy, vagy pedig keressen mást, akin uralkodhat.

2013. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
mindig azt mondja,szeret de ezt az egyet nem tudja elfogadni bennem és ne is várjam el! vagy megváltozok,vagy....hát ennyi erővel én is mondhatnám hogy vagy megváltozol drágám és nem cseszegetsz mindenért,vagy fel is út le is út. igazatok van. lehet abba kéne hagyni ezt a kapcsolatot. csak annyira nehéz! mert amúgy rengeteg szeretetet ad,meg figyel rám stb. csak ez az egy dolog...:S
2013. márc. 2. 19:06
 20/26 anonim ***** válasza:

Tudod mindig csak "EGY" dolog van amim tönkremegy egy kapcsolat.

Te már előre tudod, hogy nem tudsz megfelelni az igényeinek, ő meg előre leszögezi, hogy felelj meg az ő igényeinek, vagy nem hajlandó összeköltözni veled.

Ha szeretitek egymást, van közép út.

Csak neki is engedni kell.

2013. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!