Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kapcsolat végét...

Szerintetek a kapcsolat végét jelenti ha a pasi egyre ingerültebb a nővel?

Figyelt kérdés
A párom egyre ingerültebb velem, és mindenbe beleköt amit csinálok. 7 éve vagyunk együtt de sokszor úgy érzem,hogy elegünk van egymásból.
2013. febr. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nem feltétlenül, de többynire igen. a kritizálás, az ingerültéség tulajdonképpen azt jelenti, h már nem tudja elfogadni azt, amilyen vagy, nem tud önmagadért szeretni, mert azt nem tartja (elég) jónak. de azért ahogy fentebb is írtam, ez visszafordítható, csak sajnos nem ez a jellemző.
2013. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy inkább azt jelenti, hogy kettőtökön kívül semmit nem észleltek a világból. Elmentek dolgozni, aztán otthon punnyadtok.
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy a munkahelyén, a családjával stb. vannak problémái, és nem tudja, hogy és hol kellene levezetni. De az is lehet, hogy tényleg már elhidegültetek egymástól. Üljetek le megbeszélni a dolgokat!
2013. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a végét jelenti, de mindenképpen egy figyelmeztető jel.
2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy lehet hogy valami gondja van.Én férfi vagyok de sokszor van hogy az ingerűltségem sajnos azon csapódik le akit a legjobban szeretek,ez pedig a kedvesem..szerintem beszélgetéssel többet értek mint hogy itt okosíttanak és megmondják hogy valójában mi baja van a párodnak.Szerintem tőle kérdeezd meg hogy valami nyomja e a lelkét.Nekem is szokott ilyen lenni de szembe nem jutna szakítani.
2013. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
mi is akkor vagyunk ingerültek egymással, ha csak otthon punnyadunk. Fel kell rázni a kapcsolatot, izgalmat hozni bele kisebb programokkal. Mi nekünk ez segített
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, de ennyi idő után érdemes leülni és megbeszélni a dolgokat hogy mi merre hány méter. Lehet hogy gondjai vannak csak nem akar beszélni róla. Légy türelmes tudom hogy nehéz, de próbáld meg. Beszélgessetek sokat.
2013. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélgetni de sajnos nem lehet. Nem érdekli az én problémám,csak akkor érdekli ha őt is érinti.
2013. febr. 19. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!