Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Többi lent

Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Testvéremnek lett barátja már 2év járna kb. Sogoromnak a legjobb haverját(tegyük fel hogy xy-nek hívják.) xy-t 2 éve ismerem nekem "megtetszett" de még akkor kicsi voltam hozzá képest.De a nyáron elégé elvoltunk és tudjuk hogy egymásnak bejövünk.Tegnap voltunk egy családi kis összejövetelen és ő is ott volt és szemeztünk,átölelt,simagatot. De 6év van közöttünk és attól félek hogy csak játszadozodik velem. Szerintetek?
2011. nov. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy?

A testvéreddel van együtt, gondolkozz...

2011. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a testvérével van együtt, gondolkozz...
2011. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sogoromnak a LEGJOBB HAVERJÁT(tegyük fel hogy xy-nek hívják.)
2011. nov. 26. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, leesett. Akkor viszont mi honnan tudjuk, hogy mit akar xy, aki ugyebár a sógor legjobb haverja és nem a testvére barátja? Kérdezz rá.
2011. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mi ezt innen nem tudjuk, tekintve, hogy nem ismerjük xy-t. Hány évesek vagytok? Mert azért az is elég fontos infó. Ha 20 körül van a srác (előtte utána 1-2 év), akkor jó eséllyel keresgél.... Hogy te lennél-e az igazi neki vagy csak arra kellenél, azt úgyis csak utána tudod meg, ha összejöttök. Az azért fontos infó, hogy egyébként hogy viselkedik a lányokkal. Ezt a tesódtól és a sógorodtól is kipuhatolhatod.
2011. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!