Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám szerint annyira...

A nagymamám szerint annyira nem érdeklek senkit, hogy biztosan átvert a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam. Az egyik barátnőm "hozott össze" vele, ő intézte el hogy találkozzunk, de egyébként ismertük egymást. Randi után írt nekem egy üzenetet, hogy jó volt velem, örül hogy találkoztunk, és megbeszéltük hogy mikor találkozunk megint. De azóta se kép se hang. Semmi időpont fixálás, semmi. Erre nagymamám rákérdez hogy: Biztos hogy nem a barátnőd hülyített be vele? Mert olyan gonoszak tudnak lenni az emberek, lehet csak jól kiröhögtek azzal a fiúval, te meg elhitted hogy tényleg érdekled őt. Mert hogy azért nem jelentkezik a srác.
2013. febr. 16. 21:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokat tapasztalt már és egy kicsit pesszimista.
2013. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy 2 randink volt már, a 3-at beszéltük meg, arról nem tudok semmit. Olyan kiábrándító hogy egyszerűen nem hiszi el hogy én tényleg érdekelhetek valakit. Lehet hogy tényleg elment tőlem a 2. randi után a kedve (de akkor miért írt nekem után, meg miért kérdezte meg hogy mihez lenne kedvem?) de akkoris ez a rossz hozzáállás...
2013. febr. 16. 21:51
 3/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Kiforgatod a nagymamád szavait. Nem azt mondta, hogy nem érdekelsz senkit csak azt, lehet, hogy átvertek. És tényleg lehet. Amúgy minek egyeztetsz minden egyes randit nagyanyáddal?
2013. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

hat az lehet hogy a fiu meggondolta magat vagy megismerkedett massal. ezt a legtobb esetben igy rendezik le hogy tobbe nem keresnek. ennek naluk ez a modja. kiveve ha eleg joban voltal elotte vele, de ezek szerint nem, csak 2 randi volt. ez elofordulhat.

de hogy a lannyal egyutt rohognek rajtad azt en kotve hiszem. nekem is apam ilyeneket mondott allandoan gyerekkoromban hogy a baratnoim engem csak kihasznalnak, mintha nekem nem lehetnenek barataim magamert. az emberek attol hogy idosek, nem biztos hogy nem beszelnek hulyeseget. ez a pesszimizmus kulonosen jellemzo hogy a letezo legrosszabb lehetosegre gondolnak. ne hagyd magad ezzel lehuzni, ez hulyeseg.

2013. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Softness ***** válasza:
Az én nagymamámnak mindig igaza van.
2013. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Mennyire birtokló, mennyire mondja meg, mit tehetsz, hova mehetsz, és hogy hogyan nézz ki, hogyan viselkedj? Az enyémek ilyenek, és egész egyszerűen csak annak a hatásnak a kedvéért mondják az Általad említetteket, hogy ne fiúkkal foglalkozzak, hanem maradjak meg nekik...

A párkapcsolatok rázósak és sok ilyen félreértés lehetséges, még akár bele is trafálhatott a nagymama, de nagyon rosszindulatú és keresztet akar vetni erre a kapcsolatra, ha mindössze ennyit "segít" Neked ebben a helyzetben....

2013. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

inkább nézz pesszimista szemmel az emberekre, és pozitívan csalódj, mintsem mindenkiben megbízz, és utána kiröhögjenek a hátad mögött.


nekem mindig működtek a kis receptoraim, és megéreztem, h mikor mond egy srác kamuszöveget, mikor van oda értem teljesen. és ne tudd meg hány első randim volt :) legalább 30. a nagy számok törvénye alapján pasiztam :) (még mielőtt bárki félreérti, ezek beszélgetős, kávézós randik voltak, nem a bokorban csekkoltuk egymás genitáliáit. :P )


nos, sztem ne reménykedj. nálam az volt a kis saját szabályom, hogy ha valaki akar tőlem valamit, az úgyis keresni fog égen-földön, ha nem, akkor én nem csinálok magamból bolondot, nem futok utána. legalábbis én a klasszikus férfi-női felállást preferáltam. ha valaki nem, már ezzel kibukott a szerencsés versenyzők közül.


annyi fiú van még a világon, h biztosan találsz köztük olyat, aki fejvesztve fut utánad szivecskeként villogó szemekkel :) ezt a kis hamist húzd ki a listáról :D

2013. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nizzed mán, ez asziszi öví a világ. Hánehogymá, vagy megeszem a szíved.
2013. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

8: Most a Neked tetsző viselkedés szerinti válogatásra azért nem kell mást biztatni. Én pl. hányok attól a viselkedéstől, ami Neked tetszik a fiúknál.

A kérdezőnek kell tisztában lenni avval, hogy milyen arányú aktivitást szeretne a kapcsolatba vinni. Ha 50-50%-on érzi jól magát, akkor se a 80%-os, se a 30%-os fiú nem jó neki, csak azt nehéz kisasolni, hogy ki miért és mennyi ideig hallgat.

2013. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!