Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám szerint annyira...

A nagymamám szerint annyira nem érdeklek senkit, hogy biztosan átvert a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam. Az egyik barátnőm "hozott össze" vele, ő intézte el hogy találkozzunk, de egyébként ismertük egymást. Randi után írt nekem egy üzenetet, hogy jó volt velem, örül hogy találkoztunk, és megbeszéltük hogy mikor találkozunk megint. De azóta se kép se hang. Semmi időpont fixálás, semmi. Erre nagymamám rákérdez hogy: Biztos hogy nem a barátnőd hülyített be vele? Mert olyan gonoszak tudnak lenni az emberek, lehet csak jól kiröhögtek azzal a fiúval, te meg elhitted hogy tényleg érdekled őt. Mert hogy azért nem jelentkezik a srác.
2013. febr. 16. 21:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Ez az hogy nem találok, én utánam nem érdeklődik senki. De egyébként ez volt az első igazi randink, de előtte volt egy közös 2 órás vonatos utazásunk kettesben, azután hívott el találkozni.

De honnan lehet kiszűrni hogy mi a kamuszöveg? :)

2013. febr. 16. 23:17
 12/27 anonim ***** válasza:

gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás

kamuszöveg nem létezik, mindennek van értelme és célja

2013. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Másik téma, de nálam olyan gond van, hogy én nem szeretem ha egy pasi nagyon teper értem. Persze nem hívnék el senkit randizni, de jobban szeretek én választani. Valahogy nekem is kellemesebb, ha kicsit küzdeni kell érte, ha én választom ki a pasit, nem pedig ő engem. Valahogy van tőle egy jó érzésem, hogy sikerült megszereznem. Vagy ez hülyeség?
2013. febr. 16. 23:21
 14/27 anonim ***** válasza:
ja, és mindenekelőtt nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet. sok érdekes dolog van benne, talán hasznodra válik.
2013. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13: Ld. a 10-est!
2013. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
jajajaja. a nem kellesz elegge! azt nezd meg meg ma! pont errol szol, ugyan errol :D nagyon hasznos
2013. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ez eskü megtörtént velem:

Volt egy srác, tetszett nekem, már nem tudom mikor kinéztem magamnak, mondjuk a köszönőviszony megvolt. És írtam neki hogy adja kölcsön valamelyik könyvét, mire azt mondta rendben van, találkozzunk. 2 órát elbeszélgettünk, jó volt vele lenni. Majd ő annyira belendült, hogy bókolgatott, üzengetett, udvarolgatott és azt éreztem hogy valami hiányzik. Hogy olyan könnyen jött, hogy nincs meg az a küzdős érzés, csak ürességet éreztem. Aztán mondtam hogy nekem idő kell, mire leállt, 2-3 hétig nem beszéltünk, és az alatt a 2-3 hét alatt jöttem rá, hogy mennyire hiányzik, és hogy akarom őt mégis.


Mert ami ott van könnyen, az annyira nem érdekes. Nálam legalábbis. De lehet ezért vagyok egyedül :D

2013. febr. 16. 23:35
 18/27 anonim ***** válasza:
Te vagy az a 23 éves, aki nem merte elmondani a mamájának, hogy randizni fog?
2013. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Igen :D


De már túl vagyok a nagy bevalláson, először visszakérdezett hogy "Micsoda?" elmeséltem neki a dolgokat, mire az volt a válasza hogy "Én nagyon örülök neki. Van neki testvére?Mivel foglalkozik stb" majd jött azzal hogy "Akkor majd összeköltöztök, a nagyszobába, én meg majd átmegyek a kicsibe" hát mondom ez kész :D

2013. febr. 17. 12:08
 20/27 anonim ***** válasza:
Egyszer, egyetlen egyszer ne akarj semmit görcsösen. Hidd el, szuper lesz!
2013. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!