Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érzem jól már a nagymam...

Ha nem érzem jól már a nagymamám társaságában ez normális?

Figyelt kérdés
Engem ő nevelt fel, együtt lakunk most is. Ő 83 éves, én 22 éves lány. Mindig itthon ülős voltam, nem érdekelt a kimozdulás stb. de múlt szombaton életemben először elmentem szórakozni 2 barátnőmmel, és azóta legszívesebben mindig velük lennék/beszélgetnék stb. Ja és azt hiszem kicsit beleestem valakibe. Pár napja nincs hozzá annyi türelmem, amúgy önellátó, ő főz stb. Csak az hogy nem ültem már le vele beszélgetni néhány napja és emiatt rossz érzésem van.
2013. febr. 1. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Most érezted meg azt, hogy milyen "tininek" és fiatalnak lenni.

Ezzel nincs gond, szórakozz nyugodtan és legyél a barátnőiddel.

Csak ne feledkezz el a nagymamádról sem! Azért pár naponta ülj le vele beszélgetni általános dolgokról.

pl. hogy van, milyen volt a heted, merre jártál, stb.

2013. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Addig legyél vele amíg lehet, a barátok sose legyenek fontosabbak mint a családod, főleg aki felnevelt és szeretett. Meg lehet találni az egyensúlyt, nem kell éjjel nappal a barátnőid nyakán ülni akik lehet pár év múlva le se tojják majd a fejed mert az ő életük fontosabb.

83 éves, lehet hogy tagadod, de nem sok van már hátra, tedd boldoggá az éveit és éreztesd vele, hogy szereted és köszönöd, hogy felnevelt.

Akkor fogod megbánni , hogy nem voltál vele eleget és nem beszéltél hozzá amikor már nem lesz és ezt ha elszalasztod, soha nem fogod elfelejteni és túllépni rajta. Hidd el nekem.

Idős már, nem olyan fitt se az agya se a mozgása, kell az a türelem ha amúgy nem rossz a természete.

2013. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdődik a leválás a szülőről.

Sokunknak ez 13 évesen kezdődik, egyidőben egy újjabb dackorszakkal, ezért észre sem vesszük, hogy ez akár féjhat is.

Teljesen természetes amit érzel, épp itt volt az ideje.Nem kell rossz érzésed legyen, ezzel nem azt akarom mondani, hogy hanyagold a nagymamád, de természetes, hogy vannak dolgok amiket nem osztasz meg vele, hanem a barátnőiddel. Egy pici idő után megtalálod majd a harmóniát.

2013. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit érzel. Nálad úgy látszik, hogy kicsit később kezdődik a "tinikor". Akármennyire is nehezedre esik majd, azért figyelj oda a mamádra is, beszélgess vele néha.
2013. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért szavaztatok le mert azt írtam, hogy ne hanyagolja el a nemsokára kihaló nagyanyját a pic.sák miatt?

Hát, ebben a kategban levő "nők" tényleg genetikai hulladékok, nem hülyeségből írják ezt az összes többi kategban, pedig nem akartam elhinni....de ez tény.

2013. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem, nem akarom hanyagolni. Most is beszélgettem vele, bementem a szobájába és társalogtam vele. Csak most egy pár napja úgy érzem már nem annyira "tölti ki" az érdeklődési köröm. Hogy vannak témák amiket vele már nem tudok megbeszélni, meg nem is szeretnék...

2013. febr. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!