Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap meghalt a nagymamám,...

Tegnap meghalt a nagymamám, hogy lehet ezen túl lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem őt, nagyon szoros volt a kapcsolatunk,mindig mindent elmondhattam neki.Nagyon fáj.Ő volt a legjobb nagymama a világon.
2013. febr. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Részvétem! Egyelőre ne akarj még túl lenni ezen, egyszerűen ilyenkor még lehetetlen :-(
2013. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Sajnos az élet megy tovább...
2013. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Részvétem, nagyon sajnálom :( Idővel lehet túl lenni. Hagyj időt magadnak a gyászhoz. Ilyenkor ez a normális, h elsiratjuk, szomorúak vagyunk. :( én emlékszem, mikor mamám meghalt, a munkahelyen csak gépeltem, bámultam ki az ablakom, úgy éreztem, h mintha ott sem lennék, és üvegesedik a szemem. Búcsúzz el tőle, és majd utána, szépen lassan jobb lesz Neked, az élet megy tovább. Ő kivette a neki szánt szeletet az életből, már sose fog betegségtől szenvedni, most jól megérdemelt helyén, fentről figyel Benneteket. Neki jó. Te élj úgy, h mindig büszke lehessen Rád.

Legyél a szeretteid között (család, közeli barátok) most, a megosztott fájdalom fél fájdalom.

2013. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.
2013. febr. 1. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Még nem kell túl lenned rakta, gyászold meg, és ha eljön az ideje engedd el. Hidd el érezni fogod.
2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Emlékezz a szép dolgokra, sírj ha az jól esik és ne legyél sokat egyedül. Én nem szoktam anyummal megbeszélni a lelki dolgaim, de amikor a mamám (dédi) meghalt akkor valahogy ültünk a nappaliban és mind2nkből csak áramlott, h vajon most a mami erre mint mondana... kb. ez ment 1,5 hónapon keresztül minden nap. Rengeteget segített ez. Mindennek nov.-ben múlt 1 éve, azóta sikerült feldolgozni, de én azóta is minden este úgy alszom el, h beszélek a mamimhoz, mert tudom h ő most fentről figyel rám. :) és sosem fogom elfelejteni, hülyeség de sokszor úgy érzem, h mintha a dolgokban néha ő is benne lenne
2013. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sajnálom a mamádat.

Nekem egy éve halt meg. Én is nagyon szerettem, nekem is ő volt a legjobb mami a világon :)

Nekem nagyon sok idő volt mire felfogtam, h elment és soha többet nem láthatom. Most egy év elteltével is minden nap gondolok rá, van, hogy pityergek, vele álmodok. Nagyon hiányzik.

Van benne valami, hogy az idő majd segít, de elég sok idő kell hozzá, sajnos.Kitartást!

2013. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!