Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám szerint annyira...

A nagymamám szerint annyira nem érdeklek senkit, hogy biztosan átvert a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel randiztam. Az egyik barátnőm "hozott össze" vele, ő intézte el hogy találkozzunk, de egyébként ismertük egymást. Randi után írt nekem egy üzenetet, hogy jó volt velem, örül hogy találkoztunk, és megbeszéltük hogy mikor találkozunk megint. De azóta se kép se hang. Semmi időpont fixálás, semmi. Erre nagymamám rákérdez hogy: Biztos hogy nem a barátnőd hülyített be vele? Mert olyan gonoszak tudnak lenni az emberek, lehet csak jól kiröhögtek azzal a fiúval, te meg elhitted hogy tényleg érdekled őt. Mert hogy azért nem jelentkezik a srác.
2013. febr. 16. 21:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát igen :P Nem kell mindent mindenki orrára kötni. A saját életedet éld meg, Mr Darcy meg fog jelenni!
2013. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Megnéztem a nem kellesz eléggé filmet. Nem semmi maradjunk ennyiben.


Csak előtte már elszúrtam a dolgot, mert írtam sms-t annak a srácnak :S úgy voltam vele valamit lépnem kell, mert már nagyim is kiidegel, meg egyébként is. Szerettem volna tudni hogy hányadán állunk.

Rájöttem, én tiszta Gigi vagyok a filmből :/ Ez nagyon elszomorító. Többször ilyet nem csinálok.

2013. febr. 17. 19:10
 23/27 anonim ***** válasza:
mi? Scarlett Johansson is benne van? akkor megnézem. :)
2013. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

hat amugy szerintem tokmindegy mikor irsz sms-t meg ki keres kit (normalis kereteken belul) mert ha valakivel osszepasszolsz es ezt mindketten erzitek, tetszetek egymasnak kivul belul akkor tok mindegy ki mikor ir, akkor is kelleni fogtok egymasnak.


viszont ha valami nem stimmel, akkor mesterkedhetsz meg megjatszhatod magad, esetleg egy darabig mukodik, de folyamatos stressz meg erofeszites, es hamarosan ugyis kibukik hogy megse vagytok jok egyutt.

2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Most meg előhozta nagyim, hogy "Hozzád képest milyen ez a fiú? Nem jóképű ugye?" Mert hogy jóképű pasi nekem nem járna, és ha jóképű, akkor ne is számítsak rá, akkor tényleg csak hülyít.

Annyira lenéz engem a saját nagyanyám is...

2013. febr. 19. 15:07
 26/27 anonim ***** válasza:
:Dd hatnincs mas hatra, fel kell javitani egy kicsit a kulsodet. Igaz nemtudom hogy nezel ki, de ha elhiszed nagyanyadnak h nem vagy eleg jo akk
2013. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet van mit tenni :D amugy azis lehet h nagyanyad nem ugy erti ahogy te csak nyersen fogalmaz. Lehet csak azt akarta kerdezni h nem tul jokepu e hozzad ami realis kerdes.
2013. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!