Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a felháborodásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt, gondoltam meglepem valamivel a szül. napján a páromat. Egy drága tollat vettem neki díszdobozban, örült is neki, mondta mindig azt fogja használni, mikor suliba megy. Egyszer nem láttam az asztalán, és megkérdeztem hol van. Annyit mondott, a testvére kölcsön vette. Pár nappal később az egyik barátja mondta, hogy az exének oda adta mert nagyon szegényes körülmények között él, és mindenben segít neki. Én erre kiborultam, vajon mennyi mindent adott annak a nőnek amit én vettem, vagy ő, és miért nem a családja segít neki.
2013. febr. 3. 18:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A barátja megbízható forrás. Mondta hogy most már szólnia kell nekem ezekről a dolgokról. Neki sem tetszik ez az egész.
2013. febr. 3. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!