Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszébe sem jutott, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszébe sem jutott, hogy engem is elvigyen magával. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Elmegy néhány ismerőssel egy másik városba bulizni, és eszébe sem jutott, hogy engem is elvigyen. Engem ez több év után szíven ütött, nem tudom, miért kezel így. Rengeteget tűrtem több évig, nagyon sok alkalom volt, hogy én itthon maradtam, mert hogy ez fiús buli, megértettem, tiszteletben tartottam, bár mint kiderült utólag, igenis voltak ott barátnők. De ez már úgy érzem sok. Szerintem ez olyan gyerekes felfogás, már nem is vagyunk gyerekek (én 21, ő 22).


Jogosan érzem ezt?


2012. máj. 30. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem túl reagálod.Próbáltad már szimplán megkérdezni hogy mehetsz-e ?
2012. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha külföldre menne akkor azt mondom, hogy talán, de így teljesen jogos.


Ha lenne barátnőm akkor vinném mindenhova.


18/F

2012. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miután így kezelt, és teljesen természetesen bejelentette, hogy ő megy, nem fogok könyörögni, hogy ugyan már mehetnék-e vele. Fordított helyzetben nekem teljesen természetes lenne, hogy együtt megyünk. És egyébként ünnepelni megy, mert most végzős az egyetemen.
2012. máj. 30. 16:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Jogos. Titkol téged, vagy van ott valami nő? Érdekes.
2012. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem jogos. Én sem várom el, hogy mindenhova cipeljen a pasim, nem kell mindig süle- főve együtt lenni. Gondolom neki szüksége van egy kis szabadságérzetre egy ilyen lány mellett és ez teljesen jogos. Menj te is nyugodtan nélküle bulizni, már ha van kivel.
2012. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az, hogy megkérdezed, még nem könyörgés, ne legyél már ennyire nő.

de igazából csak fogd magad és menj. és csípd ki magad.

24N

2012. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: egy kis szabadságra? 4,5 évig igen sok szabadságot kapott, olvasd el légyszives még egyszer, amit fent leírtam a kérdésem alatt. Most, hogy elvárnám, hogy EGYÜTT is mennyünk, én vagyok egyből a rossz, követelőző?
2012. máj. 30. 17:06
 8/18 A kérdező kommentje:
Titkolni nem titkol, nem rövid kapcsolatról van szó, csak nem értem ezt a gyerekes felfogását.
2012. máj. 30. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

"Szerintem ez olyan gyerekes felfogás, már nem is vagyunk gyerekek"


Ezek szerint még mindig azok vagytok!

2012. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ne ilyenen akadj már fenn, a véleményetekre vagyok kíváncsi. Egyébként nem értem, miért vagyok gyerek. Téged ha nem vinne, csöndben ülnél otthon a számtalan alkalom után és aludnál? Ha külön elmennék bulizni, az tudom, hogy csak dühből lenne.
2012. máj. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!