Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszébe sem jutott, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszébe sem jutott, hogy engem is elvigyen magával. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Elmegy néhány ismerőssel egy másik városba bulizni, és eszébe sem jutott, hogy engem is elvigyen. Engem ez több év után szíven ütött, nem tudom, miért kezel így. Rengeteget tűrtem több évig, nagyon sok alkalom volt, hogy én itthon maradtam, mert hogy ez fiús buli, megértettem, tiszteletben tartottam, bár mint kiderült utólag, igenis voltak ott barátnők. De ez már úgy érzem sok. Szerintem ez olyan gyerekes felfogás, már nem is vagyunk gyerekek (én 21, ő 22).


Jogosan érzem ezt?


2012. máj. 30. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem már nem szeret, bár azt mondod, hogy régebben is ilyen volt. Az lehet a legnagyobb baj, hogy szinte gyerekként kerültetek össze, lehet, hogy te voltál az első barátnője. 16-18 éves korotok óta együtt vagytok, nem élhette ki magát, amire úgy tűnik neki szüksége lett volna. Teljesen leragadt azon a szinten, amiről indultatok. Valóban gyerekes, szerintem nem is fog változni.

Mi is együtt vagyunk a párommal 5 éve, de sohasem hagyna otthon.(én sem őt) Nem azért, mert ez kényszer, vagy akármi, hanem egyszerűen igényeljük a másik társaságát. Ennyi idő után a baráti társaságunk közös lett, a haverjaival nagyon jóban vagyok, sok a közös program, és az ő barátnőik is ott vannak. Nagyon ritkán futnak össze magukban, mert minek, tökjól elvagyunk többen is. Még én szoktam küldözgetni a páromat, hogy menjen csak sportolni velük. A kapcsolatunk azért ennyire jó, mert rengeteg a közös érdeklődési körünk/hobbink a párommal, mindig tudunk miről beszélni, nem csak egymás mellett élünk és (bocs) d*gunk néha. Szerintem ez a legfontosabb egy kapcsolatban, nem tudjuk megunni a másikat.:)

26N

2012. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Soha nem visz magával? Engem akkor nem szokott párom magával vinni, ha tényleg fiú buli van, vagy olyan a társaság, akikről tudja, hogy nem érezném jól magam köztük.

Egyébként meg nyugodtan mond meg neki, hogy te is szeretnél vele menni. Nálunk is volt ilyen, hogy párom nem akart egy buliba vinni, engem ez bántott és megkérdeztem, hogy miért, aztán elmagyarázta, hogy kik lesznek ott és igaza volt, tényleg nem éreztem volna jól magam ott.

Szóval lehet, csak téged akar védeni, egyszerűbb, ha megbeszéled vele!

2012. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mond neki, ne halgass el semmilyen kívánságot előle. vedd a bátorságot és mond el neki. ha tűröd ezt a sok baromságot, akkor idegi roncs leszel. vagy alkoholista,. ink az utóbbi.

am nem jogos. mivel nem mondtad neki. szemét ez a világ, a tiszteletet magadnak kell kiharcolnod!

2012. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: mit nem mondtam neki? Pont, hogy mondtam neki! Alkoholista nem leszek...
2012. máj. 30. 19:44
 15/18 anonim ***** válasza:

17:12


Nekem van saját lábam szóval nem kell elvinnie, el tudok menni nélküle is. Ad 2, nem vagyunk összenőve szóval oda jár ahova akar.

2012. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor úgy látom nem értetted meg a problémámat, de azért köszi!
2012. máj. 30. 22:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te itt a véleményeiknkre voltál kíváncsi, mindenki leírta normálisan miért enm ért veled egyet, de te ezekre mind azt válaszoltad, hogy "nem érted a kérdést, hülyeséget beszélsz"...stb. Pedig igenis igazuk van ezeknek az embereknek, attól, hogy 4,5 éve együtt vagytok neki kell a SZABAD légtér, ami mentes tőled, nem szeret veled bulizni, lehet, akkor annyira nem felszabadult és egyszerűen zavarja/ feszélyezi a jelenléted.(amit nem is csodálok) Ha már eldöntötted, hogy igenis jogosan háborodsz fel a dolgokon, akkor meg nme értem, hogy minek kellett kiírni a kérdést, mivel aki nem ért veld egyet csak lehurrgod és lepontozod. Szóvl erről ennyit. Írhatod, hogy megint nincs igazam meg a stb. hülyeségedet, de jó lenne, ha kicsit elgondolkoznál te is ezen.
2012. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Elmegy néhány ismerőssel egy másik városba bulizni, és eszébe sem jutott, hogy engem is elvigyen."


Előre vagy utólag derült ki? Ha előre akkor megkérdezted tőle hogy miért nem mehetsz? Ha utólag akkor megkérdezted tőle miért nem mehettél?


"Engem ez több év után szíven ütött, nem tudom, miért kezel így."


talán azért kezel így mert nincs elég szabadsága. Mindenhova kísérgeted mint egy 8 éves gyereket.

2012. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!