Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? Erősen gondolkodk, hogy szakítom vele!

Figyelt kérdés
Szóval nem rég óta van barátom, még egyaltalán nem komoly dolog, csak ismerkedünk. Nagyon elfoglalt voltam mostanában, sokat kellett tanulnom, különböző családi prograom stb. Szóval szerinte mindig volt valami kifogásom, hogy ne tudjunk olyan gyakran találkozni. Tegnap mentünk anyuval a be a városba vásárolni, és éppen hívott, hogy hol vagyok, nem e jöhetne el. Mondtam neki, hogy nem érek rá, nem vagyok otthon majd felhívom ha végeztem. kb. 6 körül hazaértünk, nos mondta az apu hogy itt volt xy, hogy engem kersett. Utána felhívtam, eljött totál kiborultam, hogy már most az elején nem bízik meg bennem, ellenőrizget, hogy tényleg mit csinálok, nem hazudozom-e. Erre ő, hogy túlreagálom a dolgot. Jogosan háborodtam fel?? Mindek akar kapcsolatot ha már most ellenőrizget,nem hisz nekem és bizalmatlan. Mi lesz akkor később?? 21 a srác és 19 vagyok.
2012. máj. 25. 13:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*szakítok vele
2012. máj. 25. 13:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kivágnám, mint egy darab sz*rt. Ez engem is nagyon idegesít, ha ilyen parazita módon rám telepszik valaki.
2012. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet h addigra már azt hitte h hazaértél?
2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fordított esetben meg te gondolnád ugyanezt
2012. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is rosszul esne, ha ennyire hanyagolna a barátod! Szóval szerintem nem kéne, hogy te legyél megsértve!
2012. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De még csak hivatalosan nem is járunk!
2012. máj. 25. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem jut időd egy kapcsolatra, akkor ismerd be magadnak és ne szórakozz mások érzéseivel! Itt nem ez a kiragadott történet a léyneg, hanem, hogy szarsz a srác fejére, és amikor megelégeli és látni akar, akkor ő a szemét. Lány vagyok, de midnent azért nem lehet rájuk kenni! Ideje végiggondolni, hogy mit is akarsz te valójában!
2012. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy most érettségiztem és a tanulást fontosabbnak tartottam.
2012. máj. 25. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak teljesen igaza van!

ne játsz vele!!!

2012. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is a 7-essel értek egyet, pedig lány vagyok.

Értem én, hogy zavaró, ha a srác a lakásodon keres, de konkrétan le se sz.rod, mindegy milyen okból, ez pedig szemétség, mert áltatás az ő irányába. Ha nincs időd a fiúkra, ne pasizz.

2012. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!