Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a felháborodásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Nagyon messze lakom a barátomtól, lassan már 4 hete annak, hogy nem találkoztunk, mivel én készülök a nyelvvizsgámra, ő pedig dolgozik. Tegnap beszélgettünk a szalagavatómról, kérdezte, hogy miket táncolunk. Már az elején láttam mire akar kilyukadni: mégpedig arra, hogy hányszor fogom meg a partnerem kezét, mennyire vagyunk egymáshoz testközelben. Sőt, megemlítettem neki, hogy már régebben megbeszéltük, hogy mi együtt fogunk táncolni, hiszen mindenki választott magánk párt. Ekkor aztán végképp kiborult, mert hogy szólhattam volna neki erről.....na de könyörgöm, ebben mi a durva, mi a megcsalás?? Közöltem vele, hogy mindenkivel jóban vagyok az osztályomból és fiúkkal-lányokkal egyaránt beszélek szünetben.

Kis szünet után azt mondta nekem, hogy "jó, akkor majd én is megkérdezem a szomszéd csajt, hogy mit csinál péntek este". Kb. itt ki is nyomta a telefont. Teljesen felháborodtam.....hogy jön ő ahhoz, hogy megmondja mikor-kivel beszéljek, ráadásul jóhogy nem fogok majd azért kimaradni a szalagavatós táncból, hogy nehogy összeérjen a kezem valamelyik oszt.társammal....

Vélemény?


2009. szept. 26. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Ha úgy érzi bizonytalan a pozíciója az életedben akkor arra törekedjen hogy ezt megerősítse és ne álljon neki hisztizni!
2009. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a barátod, de a leirtak alapján helyedben én otthagynám a párod...Egyáltalán nem is kezdtem volna vele ki, ha tudnám hogy ilyen...

Mert nagyon féltékeny, irónikus és mindent felhány neked és kisajátit, birtokolni akar...

Kisajátit meg birtokol mint egy tárgyat mert nem engedi meg hogy másokhoz hozzaányúlj tánc közben, és hoyg már szinte ne is beszélj senkivel se....

Mindent számon fog kérni és követelni fog hogymindent mondj el mi történt és aztán begerjed a legkisebb mozdulatra is hlott nincs mitől..szál a féltékenység tetején áll...

És tudod ki a fétékeny??? Ki nem bízik meg a párjában...

Tehát, ő nem bíizik meg benned és ha régóta folyzik ez a kapcoslat akkor nem is fog...


Szerintem a legjobb dolog szakitani és találni egy olyan fiút aki szeret, meg nem hisztizik és hagyja hogy azt tégy amit jónak látsz, mert bízik benned...de ha te ezeket a tulajdonságokat szereted vagy gondolodhogy el tudod tűrni hosszú távon (amitnagyon kétlek) akkor maradhatsz vele...

2009. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából már gondolkodtam azon, hogy kilépek a kapcsolatból, de egyszerűen nem megy. Nem szánalomból, de akkor sem tudom megtenni. 1,5 éve járunk, ő az első pasi az életemben, vele volt az első csókom meg úgy minden......
2009. szept. 26. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gázos ... sztem beszéld meg ezt vele, talán uccsóra, és ha nem tapasztalsz a későbbiekben változást akk az lesz a legjobb ha kilépsz ebből a kapcsolatból, mert így odáig fog lassan elfajulni a dolog, hogyha ránézel egy srácra akk már elkezd kombinálni, hogy mit nézed stb .. ez már beteges féltékenység. Én is rettentően féltékeny vagyok, de azért ilyet nem tennék. Ez nekem is, meg sztem minden iskolásnak alap és természetes dolog h jóba akar és jóba is kell lennie az osztálytársaival... elvégre csak velük vagy nap mint nap órákon keresztül. Sok sikert, és majd írd le mi lett az eredmény! :)
2009. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vége, szakítottam vele már több, mint egy hónapja. Igazatok volt mindenben. Hiába beszéltem vele, egy ideig óráig működött a dolog, aztán megint kezdődtek a balhék, veszekedések a féltékenysége miatt. ost már csak azt sajnálom, hogy nem tettem meg korábban.
2010. márc. 4. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam a 2-ik hozzászóló. Én már tudtam, hoyg szakitás lesz előbb vagy utóbb. De azért mégis nagyon csodálkozom, hogy mégis birtad több mint 4 hónapig. Nem semmi. Nagyon jól tűrőd igy a dolgokat. Szerintem nem érdemelt meg a barátod. Tudtam, hogy sose fogtok kijönni jól, mert azt a feéltékenykedést nem lehet csak kirázni az emberből és mindig előjön sajnos. De azért örvendek, hogy sikerült szakitanod és hogy túlléptél rajta.
2010. ápr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nehéz volt, mert folyamatosan azt hajtogatta, hogy mennyire szeret és mindent értem tett. Még sírt is, sőt azt is mondta, hogy öngyilkos akar lenni. Ezzel persze nem mondtam vissza a szakítást, hiszen ezt érzelmi zsarolásnak szánta szerintem és csak még inkább felhúztam magam rajta. Amúgy valóban nagyon türelmes típus vagyok és nagyon tudom szeretni az embereket, talán ezért bírtam ilyen sokáig.
2010. ápr. 18. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Kevés lány van aki türlemes és rendes...többségük csak hisztizik meg stresszeli magát meg akörnyezetét.

Hülye volt a pasi, hogy a rendes nőt leugatja meg persze zsarolja. De az az öngyilkossági zsarolás már durva volt de szerintem várható is votl mert már csak ez votl a következő fok. Ha valaki hajtogatja h mennyi mindent tett érte már az is nagyon gyanús. De örvendek, hogy meg tudtál szabadulni tőle valahogy. Kár, hogy akit annyira szerettél nem érdemelte meg.

2010. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!