Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több lánnyal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több lánnyal is találkozgat, mondván csak baráti a viszonyuk. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A barátom több lánnyal is találkozgat, mondván csak barátok. Jogos a felháborodásom? Többször beszéltünk erről, és tudom, hogy teljesen megbízhatok benne, de mégis zavar. Nekem nincsenek fiú barátaim. Hogyan beszéljem meg vele, hogy ne úgy jöjjön ki, én akarom megmondani kivel lehet és kivel nem?
2009. febr. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok,szal kiváncsi vok a véleményekre :S:S:S
2009. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülye vagy és ha igy folytatod elveszted a barátodat, lehet hogy elsőre csunyán hangzik de ez az igazság, az egyik haveromat ma átölelte egy nagyon jó barátnője a csaja előtt és megpuszilta, erre a csaj majdnem szakitott vele...

Nah ha az én szerelmem ilyet mondana nekem egy az egybe megmondanám neki hogy nyugizzon, még vitáznék is, utálom ha valaki ilyen...

Egy nagyon jó tanács:

-Ha félsz hogy megcsal, hárj utánna, de ne mond meg neki, figyeltesd meg, érdeklődj hogy mikor hová ment, és mikor rájöttél hogy mivan cselekedj de ezt se vidd tulzásba...


17-f

2009. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tanítóképzőre járok, csak nőket ismerek szinte. Ha valakivel bármit meg kell beszélnem, legyen az hivatalos is akár, szinte csak nővel tudom. Nem én akarom így és remélem senki sem fogja az én hibámnak elkönyvelni.
2009. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne legyél féltékeny. tudom,nehéz,de bízz meg a párodban. nekem a barátom egyszer azt modnta,h úgy maradhatunk együtt,ha megszakítom a kapcsolatomat a két legjobb fiú haverommal..pedig tényleg csak haverok..szóval inkább bízz meg benne,és gondolj bele,h ha akart volna valamit azoktól a lányoktól,akkor már rég összejött volna velük,még előtted. de téged választott!
2009. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 15. 20:18
 6/7 anonim válasza:
Szerintem jogos is-meg nem is a felháborodásod. Próbáld meg rávenni a pasidat,hogy ha a lány barátaival találkozik esetleg vigyen magával,vagy mutassa be őket,és ismerd meg te is. Ha kitér a "barátkozás" gondolata elől akkor lehet h gond van...
2009. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem se legyél féltékeny. Hagyd a barátodat,h hadd élje az életét. Addig nyugodtan amíg "csak" találkozik lányokkal. Viszont,h ha a füledbe jut,h ezeken a találkákon más is történik akkor sürgősen hozd fel neki a témát! De így ne kérdezgesd állandóan ezekről a találkákról mert a végén elveszíted!
2009. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!