Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja, hogy az exével találkozgat?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok, 4 éve vagyok együtt a gyerekem apjával, minden tökéletes köztünk, kivéve, hogy kb. fél éve rájöttem, hogy találkozgat, telefonálgat, sms-ezget a volt barátnőjével (híváslistából derült ki véletlenül, de az sms is ki volt törölve, csak előzményként láttam). Amikor ez kiderült, nagy cirkusz, bocsánatot kért, és esedezett, h ez nem fordul elő többet, és a szokásos "nem az van, amire gondolsz". Mondtam, jó, fejezze be, ne halljak róla többet. De nem elég, hogy folytatódik azóta is, NAPI KAPCSOLATBAN vannak, és még -ha jól sejtem- bizonyos hivatalos ügyeit is elintézi a lánynak. Ha kérdezem, nem válaszol, ha mégis, akkor csak ilyen semmitmondó nyugtatást ad, h áá nincs semmi, hagyjak má neki békét, nem is hallott felőle régóta, felhívtam a hölgyet is, lecsapja, nem válaszol szintén. Magánnyomozó gondolom kizárva, mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni. Miért csinálja ezt, minek ápol ilyen kapcsolatot, még őt szereti mindig? Hogy leplezhetném le, mi van köztük? Volt már vki ilyen helyzetben? Az "én rögtön otthagynám, fontosabb az önbecsülésem" okoskodó válaszolók kérem kerüljenek, mert ez nem életszerű, és nem így működik, a szakítás egy hosszas, fájdalmas folyamat, és pláne kisgyerek mellett nem egyszerű. Más problémám nincsen, de ez az egy elég, hogy tönkretegyen. Már nem alszok emiatt, a lebuktatásról csak álmodozok, mivel napközben bonyolítják ezeket a dolgokat, és lehetetlen leellenőrizni.Természetesen, ha kiderül, hogy még viszonyuk van, elhagyom, ez nem kérdés. De addig hogyan tovább? Nekem már az is elég lenne, ha egy telefonbeszélgetést meghallgathatnék, abból mindenre fény derülne. Aki volt már hasonló helyzetben, kérem ossza meg a tapasztalatait. Nagyon rossz a tehetetlenség, úgy érzem át vagyok verve, és ki vagyok használva. Mit tehetnék? A barátnőm szerint egyértelmű, hogy viszonyuk van, de senki nem tud okos tanácsot adni, csak ilyen felületes megállapításokat. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. ápr. 16. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már van egy gyereketek, szerintem vehetnétek a fáradságot és leülhetnétek ezt megbeszélni este egy asztal mellett.

Nem ágyban, nem tv előtt. Hanem úgy, hogy mindketten figyeltek egymásra.

Elhagyni ezért nem kell, csak mondd meg neki, hogy ne hazudjon neked, nem esik jól. Kérdezd meg tőle, mi a baj a kapcsolatotokkal, úgy érzi-e hogy elhanyagolod.

A gyerek mellett rá is sok időt kell szánni, ez nagyon fontos.

2011. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor először látta hogy nincs elég önbecsülésed és nem hagytad ott, azóta gondolja hogy bármit megtehet veled.


Ha nem szerelmes beléd, nem szeret téged akkor te hibázol akkor is, amikor a kapcsolatot akarod megmenteni.

2011. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az "üljünk le, beszéljük meg" megvolt, kitérő válaszokat adott, és általánosságokat mondott, hogy neki én vagyok a fontos meg a kislányunk, nem érdekli más, alaptalanul gyanakszom, stb... de nem hinném, általában az embernek jók a megérzései, és hogy véletlenül találkozunk az exünkkel pl. egy boltban és beszélünk az oké, de napi kapcsolatban lenni, ügyeit intézni ... az nem oké... ezt már a magánnyomozásomból tudom, mivel azóta meg se kíséreltem vele még egyszer erről beszélni, mert nem lehet, ugyanilyen kitérő válaszokat kapnék. Nem tudom, mit tegyek. Ezzel se megyek sokra, mivel csak látom, hogy beszéltek, de nem tudom miről. Ez még nem bizonyít semmit. Ha megkérdezném, mit beszéltek, rámförmedne, miért nézegetem a telefonját. Sajnálom, hogy nem férfinak születtem, úgy tűnik, ők mindent megtehetnek. Amúgy nem érzem magam hibásnak, hogy meg akarom menteni a kapcsolatomat, mert gondolom nem véletlenül én vagyok a gyereke anyja, ez tervezett gyerek volt, nem csak besikerült...
2011. ápr. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!