Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja járok. Mielött összejöttünk volna akkor már 1 éve ismertem, és tudtam nagyon jól hogy, szeret mindenkivel kekeckedni meg akkora a szája mint az ólajtó. Nagyon sokszor könnyen veszem hárítom a szopatásokat, akadájokat. De ma nem voltam jó kedvemben és visszaszoltam neki "Ne baszélj velem úgy mint egy darab sz@rral", azt még hozzáteszem hogy mióta járunk, inkább kicsit olyan lekezelő felém... kb"vele járok megengedhetem magamnak" stílus...

Ma volt az eset és fogtam magam ott hagytam a p*csába, most hívogat stb... mérges vagyok rá nagyon...

Jogosan tettem?


2010. jún. 8. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ja
2010. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen.neki kellene visszafognia magát.
2010. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólókkal
2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha ismerted, akkor tudtad, hogy ilyen

dobd ki a vérbe

2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem valamilyen szinten jogos.


az viszont nem, hogy gyerekes módon nem beszélsz vele. azzal nem lesz jobb. lehet, hogy azt sem érti, pontosan mi bajod van vele. beszéld meg vele, és ha nem változik, akkor gondolkodj el, jó e ez így neked.

2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár a nők lelkét nagyon nehéz átlátni, de ha nem tisztel téged, akkor hagyd ott...
2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele... 5x megkérdezte hogy most haragszok?, mondam neki: Kicsit sok vagy, mondtam még hogy igen mérges vagyok rád. Erre ő: elkezdte szídni magát, meg hogy milyen hülye.


És igen az utolsó rátapintott a lényegre: Tisztelet

2010. jún. 8. 19:18
 8/9 anonim válasza:

ez valami pláza p*csa? már ne haragudj, de tipikus "apuci itt van nekem, tehát mindent megtehetek és mindenkivel úgy bánhatok, mint egy értéktelen vacakkal" típusként jön le számomra... szerintem hagyd ott, és keress egy jobbat. megérdemled, eleget tűrtél neki!

L/17

2010. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Teljesen jogos. Nevezzen bárki régimódinak, nem érdekel. Én tisztelem a párom és a legdurvább szó, amit mondtam rá, azt is viccből, a "hülye" volt.

Majdcsak kinövi a leányzó...

De tudd, hogy jobbat érdemelsz.

2010. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!