Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? Vagy csak én utálom az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves csajszi vagyok.

Jó kis dagadt voltam tinikoromban....senkinek nem kellettem sokan bántottak, megaláztak.

Mindenki biztatott fogyjak le mert aranyos a testalkatom, szép az arcom.

Kaptam egy külföldi munkalehetőséget. És bizony mikor hazatértem a saját szüleim is alig ismertek rám.

Aerobic oktató vagyok....tehát gondolhatjátok, nem kicsit fordult meg velem a világ.

Odavannak értem a pasik...soha nem éreztem ezt azok előtt (érthetően)....a kövér nők egy egy órán felnéznek rám - Igen ez meg csinálta...nagyon jó érzeés.

Viszont többször előfordult már velem hogy megismertem egy helyes pasit és mikor már közelebb kerülnénk egymáshoz tesz valami megjegyzést a kövér emberekre.

Nézz már milyen nagy segge van...

Hogy néz már ki?

Ilyen nővel soha nem járnék...stb...Sőt volt aki olyat is mondott hogy azért hagyta el a barátnőjét mert 75kgsan nem volt jó vele a szex..-bezzeg a pasi 100on felul volt, sörhassal.

Utálom az ilyen férfiakat...és foggal körömmel védem a kövér embereket mert ha ő rájuk tesznek megjegyzést, úgy érzem engem is bántanak, és felszakadnak a régi sebek.

Van akinek elmondtam, én is ilyen voltam..rögtön a kapcsolat elején, van akinek csak már mérgemben egy egy ilyen beszólás után.......

Annyira sok az előitélet, meg sem fordul az emberek fejében hogy mindenki változhat?

Mindenkinek meg lehet a véleménye más emberekről...de tartsák már meg maguknak...


2010. ápr. 5. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
tipikus felszínesség, magukba meg nem néznek. Ezekre kell magasról szarni
2010. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. A médiából az sulykolják a köztudatba, hogy soványnak, fittnek lenni jó, kövérnek, átlagosnak, rondának meg rossz. Valójában minden csak szubjektív nézőpont kérdése. Ami az egyiknek tetszik, az a másiknak nem, és fordítva. Korszakonként változnak a szépségideálok; Rubens idejében pl. a kifejezetten párnás nők voltak a szépek, mert az termékenységet, egészséget szimbolizált. Manapság a rommá gyúrt és fittness-ezett emberek a nyerők, mert ilyeneket mutogatnak a tévékben.


Az egyéni ízlés miatt nem szabad elítélni egy pasit sem; nekem pl. a karcsú nők tetszenek, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudnék vonzónak tartani egy másképp kinézőt. Ahogy a közhelyes mondás tartja: a külső fog meg, de a belső tart meg. Ez pedig emberenként változó, nincs egységes, kollektív ízlés. Sok pasi kifejezetten a ducibb nőket kedveli, mert "van mibe kapaszkodni".


Ha bántó megjegyzést tesz egy pasi egy kövér nőre, az csak egy felszínes, üres duma, amit nem gondol komolyan, hiszen nem is gondolja végig, mit mond. De csak egy ilyen miatt nem kell szakítani vele, vagy letépni a fejét. El lehet beszélgetni vele arról, hogy mit is mondott, hátha megváltozik a hozzáállása.


F/31

2010. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyes gondolkodás,tetszik ez tőled. :) 17 éves lány vagy és kövér,fogyni szeretnék,mostmár tényleg le szeretném adni a felhalmazott kilókat.Engem is nagyon bánt mikor valaki megjegyzést tesz mondjuk a nagyon sovány emberekre vagy a kövérekre,vagy egyszerűen az arcra.Mindenki más,úgy kell elfogadni őket,ahogy vannak,szerintem legalább is. Ráadásul a kritizállóknak lehet jó a teste,és az arca nem a legszebb.Szerintem az arc is nagyon fontos.Én is szép arccal rendelkezem,mellé egy nem szép testtel,de rajta vagyok az ügyön,hogy változzak,és ez már egy jó út. :)
2010. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük.sok a bunkó.én férfi vagyok,120-rol lefogytam 100-ra szoval tudom mit jelent kövérnek lenni.és nem is ítélek el vkit pusztán az alakja miatt.igen az emberek sokszor beskatulyázzák egymást mert a saját hitetlenségüket,és lustaságukat nem birják elviselni magukban(ha nekem nem sikerül,neked sem sikerülhet,hiszen te csak egy akaratgyenge kövér vagy)
2010. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

F/31 vagyok:

és ne nézz kereskedelmi tévéket, akkor nem rohad be az agyad, és toleráns és józan, normális maradsz, és nem dőlsz be a felszínes gagyinak.

2010. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van! És én is utálom az ilyeneket.
2010. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

te nem válogatsz a férfiak között küllemük, testalkatuk alapján? pl. ez a srác? biztos szép a lelke: [link]

na de komolyan: szerintem nehéz olyan embert találni aki előítéletektől mentes!

2010. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Itt csak arról van szó hogy nem kell mindenkire megjegyzést tenni..
2010. ápr. 5. 14:28
 9/19 anonim ***** válasza:
az elég vicces, h 1 75 kg - s csajjal h ne lehetne jó a szex. habár, attól is függ a dolog, h milyen magas. de én ugy tom, h a duci lanyok jobbak az ágyban. nem tom, de sztem ez nem attól függ. akinek meg csak a külső a fontos, az majd szépen magára marad.
2010. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben jártam mint te. nagyon tetszett 1 srác. az egyik bnőmmel egy községben laktak. bnőm elmondta neki h nekem mennyire bejön viszont akkor a 178 centimhez majdnem 92 kg vtam... a srác kikacagott h milyen gombóc vagyok... viszont eljött a változás ideje is... ledobtam 30 kilót... a fentebb említett sráccal másfél évig jártam... vele feküdtem le először... most sincs az a tökéletes modell alkatom (178/65) de így érzem jól magam. akinek pedig nem tetszik a husi ember annak nem kell ilyen feltűnően véleményt nyilvánítania... engem is bánt ha a husi nőket piszkálják hiszen ki tudja mitől hízott el... nem mindig a mértéktelen evés az oka. anyukám sose evett sokat, 62 kilós volt mikor engem szült (!!) de beteg lett a tüdeje (pedig soha nem cigizett) rengeteg gyógyszer, mégtöbb műtét és fel is szaladtak a kilók...
2010. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!