Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? Vagy csak én utálom az ilyen férfiakat?

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves csajszi vagyok.

Jó kis dagadt voltam tinikoromban....senkinek nem kellettem sokan bántottak, megaláztak.

Mindenki biztatott fogyjak le mert aranyos a testalkatom, szép az arcom.

Kaptam egy külföldi munkalehetőséget. És bizony mikor hazatértem a saját szüleim is alig ismertek rám.

Aerobic oktató vagyok....tehát gondolhatjátok, nem kicsit fordult meg velem a világ.

Odavannak értem a pasik...soha nem éreztem ezt azok előtt (érthetően)....a kövér nők egy egy órán felnéznek rám - Igen ez meg csinálta...nagyon jó érzeés.

Viszont többször előfordult már velem hogy megismertem egy helyes pasit és mikor már közelebb kerülnénk egymáshoz tesz valami megjegyzést a kövér emberekre.

Nézz már milyen nagy segge van...

Hogy néz már ki?

Ilyen nővel soha nem járnék...stb...Sőt volt aki olyat is mondott hogy azért hagyta el a barátnőjét mert 75kgsan nem volt jó vele a szex..-bezzeg a pasi 100on felul volt, sörhassal.

Utálom az ilyen férfiakat...és foggal körömmel védem a kövér embereket mert ha ő rájuk tesznek megjegyzést, úgy érzem engem is bántanak, és felszakadnak a régi sebek.

Van akinek elmondtam, én is ilyen voltam..rögtön a kapcsolat elején, van akinek csak már mérgemben egy egy ilyen beszólás után.......

Annyira sok az előitélet, meg sem fordul az emberek fejében hogy mindenki változhat?

Mindenkinek meg lehet a véleménye más emberekről...de tartsák már meg maguknak...


2010. ápr. 5. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mint azt megtudtad, a belső rész, a személyiség megmaradt. Ezért azt is tudod, hogy másnál is így van. Mindegy, milyen úton tudtad meg. Ők viszont nem tudják, amit nem tudunk, azt nem értjük. Igen, van egy megértési küszöb, amit átlépve már nem igazán tudunk miről beszélni azokkal, akik nem lépték át, netán nem is szándékozzák: számukra üres beszéd az, hogy mi van 'odaát'.


Ami azt illeti, nem téged bántanak ezekkel, meg régi sebek, blabla, csupán kinyilatkozzák, hol tartanak, magukat és nem téged minősítve. Lépjél tehát erre az oldalára ennek a küszöbnek, nézd innen: a mondatát ne az ő értékrendje, hanem a sajátod alapján értékeld.

2010. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően a túlsúly engem nem zavar. Sőt, a kockahasú lányoktól a hideg ráz, szerintem egy nőn legyen egy-két kiló plusz, a férfi nézzen ki úgy, mint a kőszikla. :)Megjegyzést se szoktam senkire tenni, mert egyrészt nem vagyok kőbunkó, másrészt sose lehet tudni, nem-e valami betegség miatt kövér valaki.

DE! Mivel én is sportmániás életmódot folytatok, nekem az a véleményem, hogy csak akaraterő kérdése az egész. Pl ha barátnőm van, elvárás vele szemben, hogy ő is sportoljon. Egyrészt azért, mert egy lustább csajt valszeg az őrületbe kergetnék az állandó mozgásigényemmel, másrészt zsák a foltját :)

2010. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11:13 héééj ne OFF-olj... :D am én nem nagyon mozgok. térdem miatt nem tehetem... :S viszont volt már olyan párom akinek nagyobb volt a mozgásigénye mint 1 csupaizom kutyának... de nem zavart :) vele 2 évig voltam együtt
2010. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Beviz Elek ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha nem piszkáltak volna, akkor le akartál volna fogyni? Magadnak most jobban tetszel, mint akkor?


Te nem véletlenül fogytál le. Tettél érte. Ha más nem tesz, akkor miért véded?


Van kövér ismerősöm. Otthon ül a számítógép előtt, egész nap édességet eszik (ha az nincs, akkor amit a hűtőben talál). Tudja magáról, hogy fogyni kellene, de nem tesz semmit ennek az érdekében.


Nem azt mondom, hogy meg kellene alázni, de ha néha cikized miatta, talán elgondolkozik rajta.

2010. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

11:45-nek: De van, aki így érzi jól magát. Ha tényleg le akar fogyni, akkor majd tesz is érte; addig csak egy enyhe vágyakozás, amit ezer más dolog előz meg a szemében. Fölösleges piszkálni, majd ha zavarja, tesz ellene!


Sh.

2010. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Beviz Elek ***** válasza:

11:45 vagyok

"De van, aki így érzi jól magát. Ha tényleg le akar fogyni, akkor majd tesz is érte"


El tudom képzelni, hogy jól érzi magát. Beszélgettél már olyan emberrel? Nekem több ismerősöm is túlsúlyos. Egyszer nem hallottam, egyiket sem a hurkáiról áradozni.

Beszélgess néha a csajokkal ;)


(Egyedül a macisabb srácok valamekkora része nem akarja leadni a fölösleget, de itt a kövérekről volt szó!)

2010. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De ha meg őt is zavarja, akkor tenni is fog ellene. Azzal, hogy piszkálod, nem lesz jobb a helyzet!

Nekem van olyan ismerősöm, aki nem volt megelégedve a súlyával, és le is dobott több, mint 20 kilót, valamint jóval izmosabb lett.

Ha meg a csajokból akarsz kiindulni, én hallottam már olyan csajtól is, hogy le akar fogyni, akinek egy kézzel átértem a derekát...


Persze, a túlsúlyos ember valószínűleg nem fog a súlyával dicsekedni, de ez nem jelenti azt, hogy rosszul is érzi magát miatta!


Sh.

2010. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Beviz Elek ***** válasza:

Sh.-nak:

Mindegy, ne ragozzuk a témát. Nem fogom magamat ismételgetni. Ezek szerint te találkoztál olyannal, akit boldoggá tett a kövérsége. Lehet.

Azért valamiben nem vagyok biztos. Ha az embert valami zavarja akkor tesz érte? Rengeteg olyan ember van, aki a gépe előtt ül és gondolkozik, hogy fogyni akar/ gyúrni akar, de mégsem tesznek érte. Van aki könnyen megmozdítja a seggét és tesz az ügy érdekében, van akit igenis piszkálni és csak akkor fog megmozdulni (ha egyáltalán megmozdul).

2010. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Zárógondolat a témához(nem akarok tovább offolni):

Aki csak a gép előtt ül, az nem AKAR.


Sh.

2010. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!