Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a magas férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a magas férfiakat szeretik a nők?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, 162 cm. Sohasem volt még barátnőm, szerintem a magasságom miatt. Nem vagyok buta, és rendes is vagyok, lehet rám számítani. Mégsem adnak esélyt, a legtöbben kitalálnak valamit, hogy miért nem akarnak velem járni, csak kevesen mondják ki,hogy a magasságom miatt.Mit tanácsoltok ?:(
2011. szept. 7. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sem jönnék össze velem egy magasságú,vagy alacsonyabb pasival.Legalább fél fejjel legyen magasabb.Szeretek felnézni a pasira. :)
2011. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
szép lenne ha az alacsonyakra buknék 180 cm magassággal
2011. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok és 165cm. Nem csak a külső a hibás...


Legyél határozottabb, férfiasabb és úgy menj csajokhoz.


Egész másképp állnak majd hozzád. Kell valami jó beszélőke, tudj kommunikálni és legyél kreatív, találd fel amagad a helyzetben.


Valamelyik nap néztem, hogy egy csaj, egy nála alacsonyabb pasival járt, aki ráadásul nem volt szép sem.


Ne add fel, küzdj a célodért és célba érsz!!!


Én is ezen vagyok, szóval nem vagy egyedül ezzel a a problémával. Nem vagy hajdú-bihari esetleg véletlenül?


Haverkodnék szívesen veled, tapasztalcsere csajozuásnál stb., ha gondolod írj privit.

2011. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Nyafognak,hogy milyen alacsonyak és,hogy így nem tudják férfinak érezni magukat,hogy ők kell felnézzenek a csajra meg mit szólnak az emberek stb-.-

2011. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a magas férfiakat, de örülök neki ha legalább egymagas velem. 167cm vagyok.
2011. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az alacsony lányok (150-160 cm) azért jönnek össze magassal mert ők alacsonyak és tudat alatt is magas utódokat akarnak, meg utálják hogy alacsonyak.

A magas nő 170 cm felett egyértelmű miért akar legalább 175 cm magas pasit....


A 162 cm tényleg nagyon alacsony, talán mégis találsz olyan lányt aki nagyon pici és fel tud nézni rád, és nem esetei a zsiráf pasik.


Én 165 cm magas lány vagyok, nálam 170 cm-t megüti a férfi és nagyon bejön akkor jöhet :)

2011. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 IQnindzsa ***** válasza:

Nézd.. Nekem itt nehéz tanácsot adni a 189cm-es magasságommal. De azt tudom ,hogy a külső adottságok közül talán a magasság az ami a legjobban számít a lányoknál.

Ezt pedig csak a személyiséged kompenzálhatja. Ha határozott vagy és erőt sugárzol... Ha a személyiségedre felnézhetnek... akkor a magasságod lényegtelenné válik. De sajnos a tény tény marad ,hogy keményebben kell küzdened mint nekünk.

Azért az sem lényegtelen ,hogy tudj öltözködni. Ha ügyes vagy akkor fel tudsz úgy öltözni ,hogy az ne emelje ki az alacsonyságodat.

Mit tudnék még tanácsolni...? Ne add fel!

2011. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
told le a hajad és gyúrd ki magad
2011. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Xaba89 ***** válasza:
magas pasi hosszabb dako:>
2011. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet barátnőd! Ismerek olyan pasit, aki kb. egymagas Veled, és nagyon régóta van barátnője!

Én sem vagyok, magas, ez sokszor elkedvetlenít, de eszembe jut egyik volt évfolyam-és szobatársam, aki szintén alacsony, de most volt nyáron az esküvője.

Úgyhogy fel a fejjel!

2011. szept. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!