Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a magas férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a magas férfiakat szeretik a nők?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, 162 cm. Sohasem volt még barátnőm, szerintem a magasságom miatt. Nem vagyok buta, és rendes is vagyok, lehet rám számítani. Mégsem adnak esélyt, a legtöbben kitalálnak valamit, hogy miért nem akarnak velem járni, csak kevesen mondják ki,hogy a magasságom miatt.Mit tanácsoltok ?:(
2011. szept. 7. 13:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

„Tapasztalat:

Nyafognak,hogy milyen alacsonyak és,hogy így nem tudják férfinak érezni magukat,hogy ők kell felnézzenek a csajra meg mit szólnak az emberek stb-.-„


Nem tudom, hol láttál ilyet, én nem szoktam nayfogni.


„magas pasi hosszabb dako:>”


Ez szerintem nincs mindig így. Kb annyira tűnik igaza, mint az,hogy az ujjak méretéből lehet következtetni más méretre.


„szép lenne ha az alacsonyakra buknék 180 cm magassággal”


Az átlagos termetű lányokra vonatkozott inkább a kérdés, hogy egy 168 cm-es lánynak miért kell min. 185 magas fiú. Nem vicc, sok ilyet hallottam már.


„Én sem jönnék össze velem egy magasságú,vagy alacsonyabb pasival.Legalább fél fejjel legyen magasabb.Szeretek felnézni a pasira. :)”


De miért legalább fél fejjel magasabbnak lennie? Nem 177-180 magas topmodellekre hajtok. De sokszor a 160 centisek is 180 magasat akarnak. Miért?

2011. szept. 8. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!