Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? Erősen gondolkodk, hogy szakítom vele!

Figyelt kérdés
Szóval nem rég óta van barátom, még egyaltalán nem komoly dolog, csak ismerkedünk. Nagyon elfoglalt voltam mostanában, sokat kellett tanulnom, különböző családi prograom stb. Szóval szerinte mindig volt valami kifogásom, hogy ne tudjunk olyan gyakran találkozni. Tegnap mentünk anyuval a be a városba vásárolni, és éppen hívott, hogy hol vagyok, nem e jöhetne el. Mondtam neki, hogy nem érek rá, nem vagyok otthon majd felhívom ha végeztem. kb. 6 körül hazaértünk, nos mondta az apu hogy itt volt xy, hogy engem kersett. Utána felhívtam, eljött totál kiborultam, hogy már most az elején nem bízik meg bennem, ellenőrizget, hogy tényleg mit csinálok, nem hazudozom-e. Erre ő, hogy túlreagálom a dolgot. Jogosan háborodtam fel?? Mindek akar kapcsolatot ha már most ellenőrizget,nem hisz nekem és bizalmatlan. Mi lesz akkor később?? 21 a srác és 19 vagyok.
2012. máj. 25. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hm én is leérettségiztem, le is diplomáztam mindkettőt kiváló eredménnyel, és maradt időm a páromra is, úh itt az ideje jobb kifogást találni. Senki nem tanuk non-stop. Itt inkább az van, h te valahova az 5. helyre soroltad, ez neki nem tetszik. Nekem sem tetszene. Talán ne játssz vele, és nem lesz gond.
2012. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is találkozok vele... Egyébként ha 1 hónapja ismerem! Nemtudom mennyit kéne találkozgatnuk. Heti 7x?!
2012. máj. 25. 14:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Csakis annyit amennyi neked is jolesik. Alapeset: ha nem hivod meg ne keressen otthon. Szerintem nagyon szinvonaltalan a btod. Én elhajtanám.
2012. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál vele szakítani,ha nem is jártok?!
2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el mi ez a baromság, hogy "hivatalosan még nem is járunk"? Mitől lesz hivatalos? Beteg elme vagy.
2012. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!