Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a felháborodásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a felháborodásom?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt, gondoltam meglepem valamivel a szül. napján a páromat. Egy drága tollat vettem neki díszdobozban, örült is neki, mondta mindig azt fogja használni, mikor suliba megy. Egyszer nem láttam az asztalán, és megkérdeztem hol van. Annyit mondott, a testvére kölcsön vette. Pár nappal később az egyik barátja mondta, hogy az exének oda adta mert nagyon szegényes körülmények között él, és mindenben segít neki. Én erre kiborultam, vajon mennyi mindent adott annak a nőnek amit én vettem, vagy ő, és miért nem a családja segít neki.
2013. febr. 3. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha ezt vele beszélnéd meg?

Egy kapcsolat nem csak a vidám dolgokról szól, hanem arról is hogy meg tudtok beszélni mindent.

2013. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de szerintem nem helyes, hogy ezt csinálja mellett.
2013. febr. 3. 19:00
 3/11 A kérdező kommentje:
mellettem.
2013. febr. 3. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Szép dolog,hogy segít egy rászorulót,de nem így kéne.
2013. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem hinném, hogy pont a barátomra segítségére szorulna rá, miközben dolgozik a lány...
2013. febr. 3. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Na és ő mit mondott?

Mondjuk az igaz h nem mástól kapott ajándékot kéne továbbadni.

2013. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan jó szíve van... Ezért nem érdemli meg, hogy bántsd... Talán egyszer majd veled is hasonló lesz és akkor örülni fogsz neki, hogy maradt egy igaz barátod, aki lemond miattad a legbecsesebb dolgairól...
2013. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mi van, ha az a barátja kamuzott és csak be akarja mártani a srácot?
2013. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogy a lány felkereste, nincsen pénze semmire. Csak nem értem miért pont a barátomhoz fordult ezzel. Alig voltak együtt a mi kapcsolatunk előtt. És állandóan zaklatja, hogy vigye el ide-oda. Mert ő fél buszra, vonatra szállni. Na ekkor már kezdtem kételkedni. Meg ha nagyon szegény, akkor ételre lenne szüksége, nem egy drága divatos férfi "dologra"...
2013. febr. 3. 19:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom a lány szobájába véletlenül került az a függőanyag, amit én vettem magamnak, majd a maradékot elkérte, hogy egy barátjának megvarratja. Érdekes.
2013. febr. 3. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!