Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy kapcsolatban, hogy a barátnőd, élettársad, feleségednek előtted hány pasival volt dolga?

Figyelt kérdés
(hánnyal csókolózott, hánnyal szexelt, hány kukit szopott, hánynak verte ki) Nektek ezek az adatok számítanak valamit?

2013. jan. 29. 16:14
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
20-as válasz adót abszolút támogatom. És (nem mondom hogy sajnos) a szexuális forradalomnak ez az eredménye. Ugyanmár 21. században élünk, el kell fogadnunk a tényt hogy ma már nem a nagy Ő-re van kiélezve a szex, viszont egy érzéki kapcsolatban sokkal nagyobb értéke van. Talán pont olyan érdem ma már a szeretkezés mint régen a szüzességtől való megfosztás.
2013. jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Aladárkiss ***** válasza:
Nekem soha nem számított! Ha jól csinálsz mindent megragad nálad és nem kell tovább számolgatni te hányadik vagy neki éppen.
2013. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%
Ez a k*rvából lesz a legjobb feleség ez hülyeség, mert volt nemrég egy csajom aki még alig múlt el 19 éves, de már több pasival szexelt, mint amennyi idős. És egy nap után is meg lehet fektetni tehát ez szerintem hülyeség, hogy minél többel volt annál jobb, mert legalább nem vágyakozik annyira kipróbálni mást is. Hát ez utánam kipróbált már kettőt.. És szerintem fontos tudni, hogy az az épp aktuális barátnő hány pasival szexelt eddig, lehet következtetéseket levonni belőle.
2013. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

előzőnek: ne haragudj, de egy 19 éves lány még nagyon soká lesz feleség!!! Biztos hogy addig rengeteg pasival le fog még feküdni, de ha férjhez megy majd, akkor mindent fog tudni az ágyban, és nagyon fogja értékelni a szeretetet és a családot!

Egy hosszú házasságban nagyon sokat számít a szex, és sokat jelent a tapasztalat, és az ezzel járó szemlélet.

Őrületes a kísértés mindkét fél számára - ha tetszik, ha nem!

Nem lehet egy számot mondani, hogy mi a sok. A csókolózás nyilván nem olyan mint a "kuki-szopás", és a "kiverés"...

Pedig ezt igen könnyen csinálják a mai lányok, nem kell hozzá nagy love story...

Vagy egy fékevesztettebb partyn sem biztos hogy meg tudja számolni, hány pasival is érintkezett?...

Ha szeretek valakit, akkor a múltja csak mint érdekesség érdekel, az, hogy meg tudom-e tartani és hogy mennyire hűséges az nagyrészt rajtam is múlik: ha rendszeresen és odaadóan ki tudom elégíteni - és ő is - akkor nem lesz másra szüksége! Viszont ehhez sok tapasztalat kell...

2013. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nekem nőként nagyon fontos.. nagyon félek a nemi betegségektől. Ezért maximum 5 embert tudok tolerálni az is ha lehet komoly kapcsolat legyen. Többet csak úgy tudok elfogadni ha elmegy szűrésre. Nekem két pasival volt eddig dolgom de a barátom szerint igy is ribanc vagyok és elhagyott mert 4 hónap után lefeküdtem vele. 25/L
2013. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

25. Te paranoiás vagy szerintem. El tudlak képzelni, hú te hat csajjal feküdtél le? Oké, akkor irány a bőr és nemibeteg gondozó kivizsgálásra.

Csak felvilágosítalak, hogy nincs sehol se leírva, hogy a 6. vagy a 7. vagy a mit tudom én hányadiktól fog valaki elkapni egy frankó kankót vagy akár mit.

Nekem sikerült a 3. csajtól össze szednem egy nemi herpeszt, egy gombás fertőzést és két féle bakteriálist, úgyhogy ennyiből szerintem minden partneredet aki lesz vizsgáltathatod.

2013. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem volna el a feleségemet nőül ha szűz lett volna!
2013. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
17-es hány éves vagy? 50? Azok írnak ilyen marhaságokat. :D
2013. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

24

Minél több annál kiégettebb. A minőség nem jár a mennyiséggel.

2013. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

T.A.

Téged biztos nem az eszedért szeretnek!

Már ha szeretnek egyáltalán...

2013. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!