Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban Ruha öltözködés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban Ruha öltözködés?

Figyelt kérdés

Helló

Azt Szeretném kérdezni hogy gond-e az hogyha véletlen kínai cipőm van? Vagyis Vettem Egy Nike cipőt mert mikor a kínaiba voltam akkor vettem egy cipőt 3 K-ért és találkoztam volt barátnőm anyukájával és nekik válalkozásuk van és azóta ugy érzem ha kínaiba megyek hogy Kisebbség érzetem van vagy hogy Szegénynek néznek.

20 Fiú



2013. jan. 29. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kínai tornacipőben járok, nem Conversben, mégsem néznek szegénynek. Nyugi.
2013. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én nállam az a baj hogy túl stresszelem ezt a dolgot :) Most ha egy cipő tiszta és tetszik más szerintem nem számit

:)

2013. jan. 29. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Kínai cipőt hordok általában és a ruhatáram 80%-a turkálóból van ... eddig még nem láttam hátrányát :-D
2013. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senki nem fog lenézni emiatt. Ha jól néz ki, meg tiszta akkor semmi gond. :)
2013. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a sznobokat érdekli, hogy hol vásárol, mit visel, hol eszik, mennyit költ az ember. Azokkal viszont nem kell foglalkozni. A legtöbb ember szerencsére nem ilyen, és nem érdekli az ilyesmi. :)
2013. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jézus :) ***** válasza:

"Jézus mondta: Miért mossátok meg a kehely külsejét? Nem fogjátok föl, hogy

aki a belsőt teremtette, ugyanaz, mint aki a külsőt teremtette?

(Mt 23,25-26)"

vagy

"Miért tartjátok tisztán a kehely külsejét, ha amit isztok úgyis a belsejébe töltitek?"


Tehát, hiába öltözöl te királyi ruhába is, ha belül "szegény" vagy.

2013. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat!! IGen Szerintem is a patkányokat érdekli az hogy én mit csinálok mit viselek meg stb :)

Sajnos az egész osztályom ilyen :D

Kössz a tippet Jézús! :)

2013. jan. 29. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogyha véletlen kínai cipőm van?"

Véletlen? Jót mosolyogtam....

Nem gond Pajtás, nem gond! Nem a ruha teszi az embert!

2013. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csómoan hordanak kínai cuccokat. amúgy ha a barátnőd emiatt lenéz vagy ilyesmi akkor annyit is ér.
2013. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En, ha elmegyek bulizni, direkt leveszem az oramat, a regi, lehordott gönceimet veszem fel. Termeszetesen tisztak es megfelelnek a stilusomnak, de nem latszik rajtuk a veteli aruk.


Teny, hogy sokkal egyszerübb ismerkedni, de altalaban olyanokkal, akik csak erre hajtanak.


A munkamban ez pont hogy szempont. Ott valahogy diszkreten mutatod, hogy sikeres vagy - ergo jol csinalod, amit csinalsz - ha latszik, hogy izlesednek nem szab hatart a penztarcad. De egy maganeleti kapcsolatban nem hinnem, hogy celravezetö.

2013. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!