Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már így a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így a párotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy van amikor úgy érzem, hogy jól alakul a kapcsolatunk és el tudom képzelni a jövőt, máskor meg olyan, hogy nem látom azt, hogy boldogok lennénk hosszú távon együtt.
2013. jan. 27. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez nem feltétlenül a kapcsolat totális elromlását jelenti, de jó lenne ha elgondolkodnál rajtatok. Gondold át mi nem jó, mi jó, akár írd fel... Írd le mi bánt, mi tesz boldoggá (mármint tőle). Hátha rájössz mi a gond.
2013. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul,van,hogy a negatívumok egy kapcsolatban elveszik az ember kedvét.Én is éreztem már így.Ilyenkor mérlegre szoktam tenni a jó és a rossz dolgokat.
2013. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!