Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít egy kapcsolatban, hogy a barátnőd, élettársad, feleségednek előtted hány pasival volt dolga?

Figyelt kérdés
(hánnyal csókolózott, hánnyal szexelt, hány kukit szopott, hánynak verte ki) Nektek ezek az adatok számítanak valamit?

2013. jan. 29. 16:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%
Én komoly kapcsolatban gondolkodom és engem zavarna, ha az illetőnek előttem sok férfival lett volna dolga, mert úgy érezném, hogy én is csak egy vagyok a sok közül. Azért néhány kapcsolat, vagy akár buliban (egyedülállóként) smárolás, vagy egyéjszakás talán beleférne, de nem tudnék komolyanvenni egy olyan lányt, aki előttem nagyon sok pasival volt. Az ilyen tinikori fellángolásokat meg csókolózásokat nem számítom ide. Én is csináltam olyan dolgokat, amiket már megbántam, de egy bizonyos határt sosem léptem át, és ezt tőle is elvárnám.
2013. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ez a videó :D
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bírom a képmutató pasikat.
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%
nem örülnék ha pasimnak sok csaja lett volna előttem inkább legyen 1-2-3 komolyabb, hosszabb távú,az is tapasztalat, nem csak az ha 20 nővel feküdt le előttem. Fúj. Abból amúgy is az jönne le h nem vesz komolyan senkit, lehet velem se akarna komolyat, vagy ő olyan béna hogy nem tud megtartani 1 nőt sem hosszabb távon.
2013. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha hozzám hasonlít ebben (is).
2013. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
most az ÉN CSAJOM ez számít.marhára nem érdekel kivel mit,hányszor.
2013. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
A népi bölcselet azt mondja hogy "prostiból lesz jó feleség"! Mint minden népi megállapításnak, ennek is van valóság-alapja. A szexet nem elég csak ösztönből csinálni: az egy művészet! Ha a másik teste egy hangszer, akkor meg kell tanulni azon a "mesterfogásokat", hogy minden árnylatot ki lehessen hozni! (ezért van az, hogy a fiatalabb pasik egy idősebb nő szerető után lesznek igazi "kanok" s egy fiatal csaj egy idős pasi után szuperszexi az ágyban! Az emebrnek először fel kell fedeznie, megismernie a saját testét, majd a másik nemét - töviről hegyire! Ez az alapja a hosszú szerelemnek ami elképesztően mély szeretetté válik egy idő után!
2013. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Tényleg k....ból lesz a legjobb feleség?

[link]

2013. febr. 27. 15:42
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem szoktam vallatni a párjaimat, hogy éppen hány nővel volt dolguk előttem, és még ha mondanának is egy számot, ugyan, hol a garancia, hogy nem tagad le belőle valamennyit (vagy nem kerekíti felfelé egy kicsit)? A korábbi kapcsolatokból persze, látni lehet, hogy nagyjából milyen ember, de az akkor volt, azóta változhatott, talán éppen az a csaj miatt, vagy akárki/akármi más miatt is. Az a fontos, hogy most velem van, és hogy velem hogy bánik, a többi az igazán nem érdekel.

Persze, ha találkoznék egy-két exével, biztos féltékeny lennék, mert én mindenkire az vagyok, de ettől még a szám nem számít nekem. Ha egy, akkor arra is féltékeny lennék, ha 500, akkor arra is.

2013. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 poiu ***** válasza:
100%
Ha a csajod szerelmes beléd, pedig sok pasija volt, szerintem becsüld meg, mert neki van összehasonlítási alapja.
2013. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!