Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Tök óvodás az egész dolog,de én mégis hülyén érzem magam tőle. 2 napja szakítottunk a pasimmal és még nem hevertem ki. Ő kérte,hogy maradjunk jóban,sőt,legyünk barátok,de úgy tényleg,merthogy fontos vagyok neki és érdekli,hogy mi van velem. Mondta,hogy nagyon hiányzok neki és hogy szenved és semmi másra nem vágyik,csak egyedüllétre,így esze ágában sincs ismerkedni. És van ugye az a nyamvadt fészbúk... Na innentől leszek gáz. Néztem az adatlapját és látom,hogy érdekes módon hirtelen csupa új ismerőse van és mind lány,köztük volt barátnők is. Nekem ez nagyon sz@rul esik:S Úgyhogy töröltem is(ez az óvodás dolog) és mondtam neki,hogy nekem akkor nem kell a barátsága,meg nyilván neki se fontos az enyém,hogy ha ennyire tapintatlan és álszent. Most azért legyünk barátok,hogy lássam,mennyire kelendő a lányok körében? Jól tettem vagy érezzem magam rosszl amiért ilyen idétlen vagyok,hogy így intézem a dolgokat?

22L


2013. jan. 19. 22:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak,akik valamennyire megértették a problémámat. Tényleg tisztában vagyok vele,hogy dedós,hogy a fészbúkon sértődősködök,de attól,mert tudom,hogy gáz,még nem fog megszűnni a rossz érzés.

Szó nélkül meg kellett volna tennem az elején,mert most égetem magam ezzel az exem előtt. Fel volt háborodva,hogy "akkor sz@rok én is az egészre,ha emiatt kitörölsz!!!" és ezért érzem magam rosszul,pedig amikor kitöröltem,megkönnyebbültem.

2013. jan. 19. 22:45
 12/15 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem. Pont aznap,amikor már végre én is elhatároztam,hogy dobom... Úgyhogy odavan kicsit az önérzetem. Tudom én,hogy már azt csinál,amit akar,de akkor meg ne állítsa be magát,mint a tapintatosság és a rendes barát mintapéldája.
2013. jan. 19. 22:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ez Fb-k borzasztó. Mindenki nézi a másikat. Ne foglalkozzál vele. Lesz több ilyen is, hidd el. A mi házasságunk már ezért tönkre ment. Magáról képeket töltött fel, a gyerekeit be sem jelölte, az már csak ráadás, mintha én nem léteztem volna. Szóval sok jót nem tudok róla mondani. Nem kell ezzel foglalkozni és kész. Inkább kezdjél keresni olyat aki tényleg szeret és jobban, mint Te őt.
2013. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyira rossz:( De tényleg,most bejelölget mindenkit,aki miatt valaha is ideges voltam. Most láttam,hogy -mily meglepő- ismerőse lett egy lány,akivel levelezgetett,hogy szexi meg ilyenek,miközben velem volt... Szörnyen kiborító és nagyon fáj:(
2013. jan. 19. 22:59
 15/15 anonim ***** válasza:

nem a facebookot kell szidni emberek :) ez olyan nevetséges....


amúgy nem hinném, hogy dedós volt. én nem töröltem az exem amikor szakított velem, de van olyan barátom aki igen és azóta se ismerősök. ez a maradjunk barátok szöveg meg nevetséges. az én volt barátommal is ez volt, beszéltünk is utána párszor aztán elkezdte újságolni hogy kit dugott meg éppen, hisz barátok vagyunk, akkor elmondja... :) na mindegy, szerintem ne törődj vele. mostmár csak arra figyelj, hogy ne is menj az adatlapjára direkt, ha már nem látod miket csinál :) nehéz lesz, de így kevésbé fog fájni..


kitartás! mindig lesz jobb :)

2013. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!