Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeséget csináltam. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és még nem volt fium :( barátnőmnek lett egy és olyan rossz volt h mindig mesélt róla nekem meg nem volt. és egy bizonyos pillanatban, azt mondtam nekem is van... utána két percel már tudtam hogy hülye voltam. el akartam mondani neki de most már tul bonyolult...mit tehetnék? nem mondhatom meg neki csakúgy hogy nemigaz... lécci csak normális válaszokat én is tudom hogy hülye voltam. előre is köszönöm. ha nem irtam le valamit ami kéne válaszadásho nyugodtan kérdezzetek. csak valahogy tudjam már megmondani neki... :(
2012. jan. 20. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
hát ez így nem elég információ.. hanyas lábad van?
2012. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod hogy előadod hogy nagyon sajnálod, meg hogy te ettől kevesebbnek érezted magad és örültél volna ha neked is van, meg stb. és hogy bocsásson meg meg sajálod, meg blabla bla, de egy kéne mondani hogy nincs.... Főleg ha ennyire bánt.
2012. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
második: köszönöm segítettél. bár tény hogy nem lesz könnyű :/
2012. jan. 20. 19:17
 4/13 pqpqpq ***** válasza:
43%
mondjuk ha kepet tennel fel magadrol akkor konnyebben tudnank valaszolni
2012. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mond meg neki őszintén, hogy féltékeny voltál amiért mindig csak róla beszélt, és emiatt hazudtál neki. ha tényleg jó barátnők vagytok, akkor megérti, és felfogja hogy ebben részben ő is hibás, ha pedig nem jó barátnő, akkor szétkürtöli mindenkinek, hogy milyen kis hazudós vagy.


az a lényeg, hogy mindig minden helyzetben legyél őszinte! az ilyen esetekben ez az egyetlen helyes, és járható út!

2012. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: igazad van. mindenképpen megmondom neki.
2012. jan. 20. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:
igen, ehhez mindenképp kellene egy kép! : / így nehéz válaszolni....
2012. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
miért kellene kép? bocsi de nem értem...
2012. jan. 20. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha bevallod neki az igazságot és azt mondod még neki hogy nem akartad rosszul érezni magad és amiatt mondtad hogy barátod van.

Egyszerűen és veszekedés mentesen meg lehet ezt oldani és jobb mint a kifogásokat keresni :)

2012. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Solarian ***** válasza:
Gondolkozzál máskor.
2012. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!