Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem voltam még ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem voltam még ennyire gonosz! Nagy hülyeséget csináltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki szegény haverunkat kikészíti. fűvel fával megcsalta már, drogért szexel, átveri, mindenben hazudik neki. Ennek ellenére a haverunk megbocsátott neki és gondolta új lappot nyitnak. De ugyan ez megy. Látom ahogy leépül a barátunk, és nagyon rossz nézni. Beszéltünk már ezren is a fejével, de semmi.. szerelmes....


Ma elszakad a cérna nálam, mivel a közösségi oldalakon győzi kiírni hogy mekkora f.sz a haverunk, úgy állítja be mintha mindenért a haver lenne a hibás. Győzik nyalni a seggét a csajnak hogy jaj szegény lány stb. Holott ekkora álszent k.vával én még életemben nem találkoztam!!


Írtam is hozzá kommentet de letiltott.


És a tettem: 7 emberről tudok akivel megcsalta a haverunkat. Mindegyiknek van barátnője (van akinek felesége). Az egyik barátnőnek elküldtem a beszélgetést amiben a csaj azt ecseteli hogy milyen jó volt vele a szex stb.


Szerintetek nagyon undorító dolgot tettem? Nem akarok szétszedni kapcsolatot ez miatt, de már nem bírunk a lánnyal....


22/ L



2012. jan. 3. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyesen tetted.

Annak a barátnőnek is jobb,hogy tudja milyen a barátja.

2012. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem magam hogy tőlem kellett ezt megtudnia.... :S De már nem tudjuk kordában tartani a csajt. Terhesség, öngyilkosság, napi megcsalások..... haverunk idegileg összeomlott. És közölte a csaj hogy úgysem tudja elhagyni mert terhes....
2012. jan. 3. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gonoszság, az az ember gonosz, jó dolgokat néha erőszakkal lehet elérni
2012. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mmT ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkifurdalásod. Csak 1 barátnőnek küldted el. az nem gáz egyáltalán.

Ha esetleg a többi 6-nak is elküldöd, arra vigyázz, h sötétedés után kísérettel sétálj, csak a bizti kedvéért.

puszi

2012. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem azzal tennél neki a legjobbat ha lefizetnél egy prostit aki elfeledteti azt a ribizlit
2012. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem nyugodtan robbantgass!!! írj mindenkinek, hogy mi van! Hadd tudják meg. a haverodra ráfér egy jó verés, hogy észheztérjen. am sajnálom. valahogy próbáljátok kollektíven kicsinálni a csajt! sok sikert!
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az előzőnek. Ez így azért nem mehet. A csaj, ahogy így gondolom lehet nem is a havertól terhes... A havert valahogy ki kell rángatni a "rózsaszín ködből". Ha ehhez "robbantgatni" kell, hát robbantgassatok. Azok a kapcsolatok amúgy sem tökéletesek, ahol a srác megcsalja a barátnőjét (ugyanígy házasságokra is vonatkozik). Hamarosan kiderül, hogy mi volt az első barátnő (akinek szóltál) reakciója. Az lehet ad majd valami tanácsot, mit kellene tennetek a következő lépésként. De ez így tényleg nem mehet.
2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodott a lelkiismeretem. Főleg hogy találtam újabb 12 !!!! pasit akivel kavart mostanában. Ez a csaj nem kispályás :O A legtöbbnek van csaja és az egyiknek pedig menyasszonya..... nem tudom mire jó ez a pasiknak, miért teszik kockára egy ilyen k.váért a kapcsolatukat....


Kérdés hogy a lány akinek írtam, megkapja-e. Lehet tudja a pasija a jelszavát, és ha előbb talál rá a pasi a levelemre akkor biztosan törli azt.


Ezzel a r.banccal meg esélytelen beszélni, mert egyik fülén be, másikon ki. Senki nem tud tenni az ámokfutása ellen.... én ilyet még nem láttam...

2012. jan. 3. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Még több ember még több levél! Megírsz egy sablont és szétküldöd max kicsit igazítasz a delikvenshez rajta. Mindnekinek van gyenge pontja és ki lehet csinálni! Ha sikerül elindítani a lavinát onnantól vége lesz. A haverodat meg addig is próbáljátok felrázni.
2012. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!