Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam? R*bancnak érzem magam.

Figyelt kérdés
Összejöttem a barátnőm volt pasijával... Nem tudom,ti hogy viszonyulnátok a helyzethez,de nekem mondta a barátnőm,hogy túl tette magát rajt (egy hónapja szakítottak) és hogy nem érdekli,mit csinál a pasi... Aztán összefutottam a pasival,nagyon jóba lettünk,teljes összhang... Aztán valahogy kitudódott,hogy összejöttünk,és most szinte mindenkit ellenem uszított a barátnőm... Jogos volt?-sokszor bánt,hogy utál engem,sokszor meg úgy érzem,hogy nem volt annyira jó barátnőm,hogy miatta adjak fel egy olyan kapcsolatot,amiben szinte teljes az összhang(vélemény,stílus,világnézet,érdeklődési kör,minden) szerintetek is nagy hülyeséget sikerült csinálnom? :( úgy érzem,nem tudom,kit válasszak...
2010. nov. 18. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
A barátot-barátnőt (már ha tényleg az) illik megkérdezni, mielőtt összejössz az exével. Kapcsolatok jönnek-mennek, de a barátság az hosszú időre szól jó esetben. Persze ha csak ilyen divatbarátnők vagytok akkor mindegy.
2010. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
igen elég nagyot. legalább kérdezted volna meg. mégis h képzelted? attól mert nem érdekli h mit csinál az nem azt jelenti h az nem érdekli h te össze jössz e vele.és jössz ezzel a dumával h nem volt olyan jó barátnő h érdemes feladni érte egy pasit.úristen. amúgy meg lehet h még most jól meg vagytok a pasival de kitudja mi lesz később? szánalmas vagy pasit bárhol találsz de barátot nem
2010. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Én is voltam ilyen helyzetben. Bár mielőtt én összejöttem volna a barátnőm pasijával odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy zavarná-e. Nem volt a válasz, de utána persze haragudott rám. Megbeszéltük a dolgot, a pasi később a férjem lett, a barátnőmmel pedig a mai napig jóban vagyunk.
2010. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretnék válaszolni most.

A lényeg az, hogy beszélj a barátnőddel kettesben, őszintén!

Ha ezek után is árt neked, nem jó barátnő:S

Jogod van összejönni a pasival...de megéri? A barátnővel miért szakított?

2010. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sose jönnék össze a barátnőm exével, sem 1 hónap, sem 10 után, de ízlés dolga...
2010. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*10 év
2010. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azért mentek szét,mert a csaj az a tipikus tini volt.... Hullarészeg esténként,meg nem egy eset volt,hogy érzések nélkül lefeküdt valakivel... nem túlzok... és ezért mentek szét... Mondjuk nekem is csak 2-3 hónapja barátnőm,de oda kell figyelnem,hogy ne rángasson bele ilyesmibe... Amúgy meg a barátnő szóba se áll velem,ha hozzászólok,előkapja az ipodot,aztán játsza a süketet... és másokon keresztül üzenget,hogy én sosem voltam szerelmes,és nem tudhatom,mi is az,meg hogy én nem szenvedtem annyit,mint ő... Nem ittam még soha életemben,de úgy érzem,tudom milyen mikor ellenem fordul a sors... Eddig is lenézett,na de most... Most meg minden második ember odajön,hogy igaz-e hogy én ellopom a volt pasiját,meghogy hogy képzelem ezt... stb...
2010. nov. 18. 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig a helyzettől függ. Egy szuper kapcsolatot nem érdemes felrúgni egy kevésbé jó barátnőért és egy jó barátnőt nem érdemes feladni egy kevésbé jó kapcsolatért. Ha a barátnőd látja, hogy boldog vagy, őt pedig tényleg nem érdekli a pasi, akkor nem kellene áskálódnia ellenetek. Érthető egyébként, hogy kellemetlen neki a helyzet, azt nem is várhatod tőle, hogy ugyanúgy viszonyuljon hozzátok, mintha nem az exével jöttél volna össze, de ha igazi barát, előbb-utóbb elfogadja. Viszont a legutóbbi kiegészítésedben nem írtál valami jó véleményt a barátnődről, úgyhogy nem biztos, hogy olyan nagy barátság ez. Tartsd csak meg a lelkiismeret furdalás nélkül azt a pasit, ha szeretnéd!
2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőd egy igazi rib*nc.Ennyi a véleményem.Keményen olvass be neki.
2010. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

A volt barátnők sosem egyszerű esetek... főleg nem ha te is ismered őket.

Nekem a párom exe eléggé megkeserítette az életemet a kapcsolatom elején. Anyósom is ellenünk fordította, inkább ellenem mert meg akarta tőlem a szörnyetegtől védeni kicsi fiát...28 éves apróságot-.-

Jöttek a telefonhívások hogy x éves kapcsolatot tettem tönkre... arról nem regélt, hogy már hónapok óta beszélni is alig beszéltek stb...Mikor ott voltam páromnál híírtelen betoppant látogatóba...Még fél év mlva is beállított hisztikörökre... drámázni stb.

a környezetetekben lévőknek be kell bizonyítanod hogy igenis frankó csaj vagy, és az aki mást állít hazdik, neked is jogod van egy jó kapcsolatra. Meg kéne mondanod a "barátnődnek" hogy ha megbecsülte volna a srácot amíg együtt voltak akkor nem alakultak volna így a dolgok. Ne érezd rosszul magad mert szerelmes vagy és viszont szeretnek, mert anál nincs csodásabb dolog!

JAh mégvalami: egyik barátnő lenyúlta a pasim.. de végül kiderült, hogy egy nagoyn rossz partytól mentett meg, és ég év ekig ő volt a legjobb barátnőm a történtek után is. Egyedül a távolság és az hogy rossz társaságba keveredett állt közénk.(drogok stb...)

2010. nov. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!