Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam? R*bancnak érzem magam.

Figyelt kérdés
Összejöttem a barátnőm volt pasijával... Nem tudom,ti hogy viszonyulnátok a helyzethez,de nekem mondta a barátnőm,hogy túl tette magát rajt (egy hónapja szakítottak) és hogy nem érdekli,mit csinál a pasi... Aztán összefutottam a pasival,nagyon jóba lettünk,teljes összhang... Aztán valahogy kitudódott,hogy összejöttünk,és most szinte mindenkit ellenem uszított a barátnőm... Jogos volt?-sokszor bánt,hogy utál engem,sokszor meg úgy érzem,hogy nem volt annyira jó barátnőm,hogy miatta adjak fel egy olyan kapcsolatot,amiben szinte teljes az összhang(vélemény,stílus,világnézet,érdeklődési kör,minden) szerintetek is nagy hülyeséget sikerült csinálnom? :( úgy érzem,nem tudom,kit válasszak...
2010. nov. 18. 15:38
1 2
 11/14 :D:D ***** válasza:
azzal josz ossze akivel akarsz:)de ha neki rosszul esett ez akkor meg erez valamit a pasi irant:-S.amugy en le se sz*rnam ha a baratnom osszejonne az exemmel:D.
2010. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hülye p*csa nem értem minek áskálódik ha nem tetszik neki, ha tetszik minek hagyta szétesni a saját kapcsolatát fulladjon meg a fltékenységben!
2010. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*féltékenységben
2010. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen és barátnőm mai napig nem tudja...ami szentem jobb is és gondolom mondanom se kell h eszméletlen bűntudatom van h ezt csináltam vele...:S és még mindig együtt vagy a sráccal? ha igen akkor próbáld meg nem felvenni a dolgot és meg fog békülni idővel..sok idővel..
2010. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!