Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel szánalomból jöttem össze..Minden álma az volt, hogy összejöhessen velem, tényleg nagyon szeret.Ma megcsókolt engem és én szószerint undorodtam tőle..Először elfordítottam a fejem, de utána ez kérdezte : Mivan a barátnőmnek már nemadhatok egy csókot se ?! És akkor megcsókolt..és fúj! Tudom nagyon hülye vagyok .. Alapból nem kellett volna összejönnöm vele..És megszeretném neki mondani valahogy, hogy ez így nem megy köztünk..De hogyan?:(Nemszeretném megbántani..kíméljetek az értelmetlen,bunkó kommentektől..köszönöm!
2012. jan. 18. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

xd

miért undorodsz tőle? :D

2012. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Igen bocsi de tényleg hülyeséget csináltam....de nem ítéllek el mert ez pont így velem is megtörtént..:/ A srác a barátod volt mielőtt összejöttetek? Ha igen mondd meg neki hogy nálad valahogy mégsem jött össze a dolog és nem érzel iránta többet mint barátság..:) Én így csináltam és mái napig az egyik legjobb barátom
2012. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem lehetsz több 15-nél...


ülj le vele nyugodt körülmények között és mond el neki ezt az egész dolgot. mond meg h nem akartad megbántani és felelőtlenség volt összejönni vele. és kérj bocsánatot.

2012. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Általánosban még elmegy, nem annyira gáz:)
2012. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 pqpqpq ***** válasza:

a baratod nem normalis

es te sem

2012. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

a legjobb fiúhaverom mellesleg.:| am 14 vagyok .

de félek neki megmondani..nagyon :/

2012. jan. 18. 18:45
 8/20 anonim ***** válasza:
eloszor is magaddal tolsz ki hogy osszejossz egy csavoval akit szanalmasnak tartasz es undorodsz tole. jobb lesz ha tisztazod vele hogy nem fog mukodni a dolog mert igazabol nem tetszik neked es meggondoltad magad. ez sokkal normalisabb lenne mint az hogy undorodva elfordulsz tole es ugy erezteted vele hogy lepras vagy valami! Ezzel sokkal jobban megbantod ot es meg haragudni is fog rad kesobb! De ha normalisan megmondod neki hogy legyetek baratok de nem tobb azt megertene ha igazan szeret, es embernek erezne magat nem valakinek akitol undorodsz.
2012. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Ne félj....ha jóba voltatok eddig biztos megérti :) Jobb ha minél hamarabb megmondod neki így nem fog akkorát csalódni..
2012. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mon azt neki hgy nem állsz készen még ezekre a dolgokra és idegenedsz tőle
2012. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!