Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel szánalomból jöttem össze..Minden álma az volt, hogy összejöhessen velem, tényleg nagyon szeret.Ma megcsókolt engem és én szószerint undorodtam tőle..Először elfordítottam a fejem, de utána ez kérdezte : Mivan a barátnőmnek már nemadhatok egy csókot se ?! És akkor megcsókolt..és fúj! Tudom nagyon hülye vagyok .. Alapból nem kellett volna összejönnöm vele..És megszeretném neki mondani valahogy, hogy ez így nem megy köztünk..De hogyan?:(Nemszeretném megbántani..kíméljetek az értelmetlen,bunkó kommentektől..köszönöm!
2012. jan. 18. 18:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Mondd meg neki, hogy kiderült, hogy AIDS-es vagy és nem szeretnéd megfertőzni, de örülnél, hogyha barátként támogatna a betegségedben.
2012. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 pqpqpq ***** válasza:
legkozelebb hanyd szembe
2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
CSAJOK értsétek már meg hogy nincs olyan hogy fiú lány barátság, ha neked a legjobb fiúhaverod az neki azt jelenti hogy többet szeretne...áááááá
2012. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

én mostmár elhiszem :|

de nem merem neki elmondani...

2012. jan. 18. 18:56
 15/20 anonim válasza:
Ez elégé nagy hülyeség volt tőled..:|| Nha de ha nagyon jó haverok vagytok/voltatok akkor talán megfogja érteni a srác..Máskor meg legyél megfontoltabb az ilyen döntésekben..:)
2012. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jesszus... Tudod mit?! Ha nem mered, akkor ne mondd el, inkább áltasd szerencsétlent, meg hagyd, hogy csókolgasson, mikor undorodsz tőle. Látszik milyen éretlen vagy egy kapcsolathoz. Mégis miben látod a megoldást? Anyukád majd beszél vele, hogy "kisfiam, ne haragudj, de a lányom nem igazán van oda érted"?

Mit szeretnél, mit írjunk?

Igen, hatalmas hülyeséget csináltál. Mit tehetsz? Kicsit felnősz, és szakítasz vele, hogy aztán minél előbb találhasson magához illő lányt.

Hiába nem mered, más megoldás nincs.

2012. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

annyira sajnálom amit tettem.:'//

nagyon szörnyű dolog volt tőlem..

2012. jan. 18. 19:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Írd meg neki SMS-ben, vagy e-mailben, úgy sokkal könnyebb.
2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg gravitáció, a nehezebb dolgok nagyobb erőt fejtenek ki a környezetükre.
2012. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

megmondtam neki ! :DDD

nemfogadta olyan rosszul..de nagyon bűntudatom van...:// sajnálom szegényt.

2012. jan. 18. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!