Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam? Haverom megcsalta barátnőjét én meg bepróbálkoztam a barátnőjénél.

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal, egyik legjobb haverom barátnőjével. Megtudtam tőle, hogy szakított a haverommal, mert 6x megcsalta a haverom a csajt. Én meg megkérdeztem tőle hogy kell -e neki egy hűségesebb pasi. Azt mondta hogy nem mert az csak egy dolog hogy most szakítottak, de neki csak a haverom kell. Jól van gondoltam magamban, hagytam is annyiban a dolgot, nem erőltettem mert nem szoktam vele sokat beszélni és nem is vagyok belé esve vagy valami, csak éppen nincs barátnőm és gondoltam akkor már megpróbálom. De megtudta a haverom és nagyon megharagudott... :/
2012. febr. 11. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
A barát barátnője exe ill. kiszemeltje TABU!!! Igen nagy hülyeséget csináltál, de ha már ennyire bánt a dolog, könnyen kimagyarázhattad volna magad... De gondolom már mind1.. De ez téll. nagy szemétség már bocs.. :S
2012. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De megcsalta hatszor. :/ Megpróbáltam kimagyarázni, de nem jött össze.
2012. febr. 11. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sokat buktál sem a "csajjal", sem a khmm "haverral"! Bár kinek mi a haver.
2012. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, én hajtanék a csajra, megérdemli az a szemét haverod hogy bűnhődjön...ha már 6x megcsalta -.-"

16/l

2012. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok megint: ...bár az egyesnek teljesen igaza van, az ilyenekre legközelebb figyelj oda!
2012. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Az oké, hogy megcsalta 6x, de a barátod exe.. Te örülnél neki, h a volt barátnődnek akit talán még szeretsz is (gondolom ha megharagudott érez még iránta vmit, sőt..) udvarolgatna az a a személy, akit legjobb havernak hívsz? Na a lényeg, h egyszerű feleletet adj.. Mond azt, h csak meg akartál bizonyosodni arról, hogy ő még szereti még a barátod, vagy már kiábrándult belőle, és az első pasival összeállna.. Vagy hasonlót a lényeg, h te csak kipróbáltad a lányt... De többet soha ne csinálj ilyet, mert ez nagy szemétség..!
2012. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké. :/ Amíg járt vele addig nem is akartam ráhajtani, illetve ha a csaj miatt szakítottak volna úgy, hogy nem a haverom hibája. De így.... És csak egy megcsalást vallott be a csajnak, de a csaj a többit is tudja.
2012. febr. 11. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ,hogy a haverod, vagy a barátod.

Ha a haverod lennék, kétszer szájba csapnálak azt megjavulsz.Ha a barátod lennék,egy hétig feléd se köpnék,

de ha látnám a bűnbánást,akkor megbékélnék veled,de a bizalom nagyot esne,és azt nehéz visszaépíteni.

2012. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mrk20 te egy f*sz vagy.
2012. febr. 12. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tiszta, meg akartad dugni vagy fel akartad szedni ?

Tökmindegy, mind a két szitu necces, de lehet hogy csak nekem.

Nem szereted, nem is nagyon érdekel ....

"Járunk ? nem.

Dugunk ? nem.

Akkor szia. "


Esküszöm mint egy elcseszett vicc.


35/F

2012. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!